::

Inga matcher idag

09:00
DIv 3 Mellersta Damer
LIVE
Slut
KFUM Örebro B

-

-

-

-

-

-

Karlstad B
Golden Set

/

Golden Set
09:45
Div 2 Mellersta Östra Damer
LIVE
Slut
Stjärnfall

-

-

-

-

-

-

Spårvägen
Golden Set

/

Golden Set
10:00
Div 2 Norra Damer
LIVE
Slut
Malå

-

-

-

-

-

-

Stöcke
Golden Set

/

Golden Set
10:30
Div 2 Mellersta Västra Damer
LIVE
Slut
Lindesberg B

-

-

-

-

-

-

Team Valla
Golden Set

/

Golden Set
11:00
DIv 3 Mellersta Damer
LIVE
Slut
Karlstad B

-

-

-

-

-

-

Lotorp
Golden Set

/

Golden Set
11:00
Div 1 Norra Damer
LIVE
Slut
Norsjö

-

-

-

-

-

-

RIG Falköping C
Golden Set

/

Golden Set
11:45
Div 3 Mellersta Herrar
LIVE
Slut
Södertelge E

-

-

-

-

-

-

Södermalm
Golden Set

/

Golden Set
12:00
Div 2 Norra Damer
LIVE
Slut
Stöcke

-

-

-

-

-

-

IKSU B
Golden Set

/

Golden Set
12:00
Div 2 Västra Damer
LIVE
Slut
Hylte Halmstad B

-

-

-

-

-

-

Eneryda
Golden Set

/

Golden Set
12:00
Div 2 Mellersta Östra Damer
LIVE
Slut
Lidingö

-

-

-

-

-

-

Sollentuna C
Golden Set

/

Golden Set
12:00
Div 2 Mellersta Västra Damer
LIVE
Slut
Trollhättan

-

-

-

-

-

-

KFUM Jönköping B
Golden Set

/

Golden Set
13:00
Div 2 Västra Damer
LIVE
Slut
KFUM Göteborg D

-

-

-

-

-

-

Ljungby B
Golden Set

/

Golden Set
13:00
Div 2 Mellersta Västra Damer
LIVE
Slut
Team Valla

-

-

-

-

-

-

Habo
Golden Set

/

Golden Set
13:00
DIv 3 Mellersta Damer
LIVE
Slut
KFUM Örebro B

-

-

-

-

-

-

Lotorp
Golden Set

/

Golden Set
13:00
Div 2 Mellersta Östra Damer
LIVE
Slut
Nyköpings BV

-

-

-

-

-

-

Uppsala C
Golden Set

/

Golden Set
13:00
Div 2 Södra Damer
LIVE
Slut
Vindrarp

-

-

-

-

-

-

Helsingborg
Golden Set

/

Golden Set
13:00
Div 2 Västra Damer
LIVE
Slut
KFUM Göteborg B

-

-

-

-

-

-

Ymer B
Golden Set

/

Golden Set
13:45
Div 3 Mellersta Herrar
LIVE
Slut
Södertelge E

-

-

-

-

-

-

Örsundsbro
Golden Set

/

Golden Set
14:00
Div 2 Västra Damer
LIVE
Slut
Eneryda

-

-

-

-

-

-

Kungälv
Golden Set

/

Golden Set
14:00
Div 2 Mellersta Västra Damer
LIVE
Slut
KFUM Jönköping B

-

-

-

-

-

-

Falköping
Golden Set

/

Golden Set
14:00
Div 2 Norra Damer
LIVE
Slut
Malå

-

-

-

-

-

-

IKSU B
Golden Set

/

Golden Set
14:00
Div 1 Södra Herrar
LIVE
Slut
Gothia

-

-

-

-

-

-

KFUM Göteborg
Golden Set

/

Golden Set
14:15
Div 2 Södra Damer
LIVE
Slut
Lund B

-

-

-

-

-

-

Malmö
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Div 2 Östra Damer
LIVE
Slut
Sätra

-

-

-

-

-

-

Vallentuna B
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Div 2 Norra Herrar
LIVE
Slut
Stöcke

-

-

-

-

-

-

Team Gotland
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Elitserien Damer
LIVE
Slut
Värnamo

-

-

-

-

-

-

Linköpings VC
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Div 2 Västra Damer
LIVE
Slut
Ljungby B

-

-

-

-

-

-

Alingsås
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Div 1 Norra herrar
LIVE
Slut
Jomala

-

-

-

-

-

-

Södermalm B
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Elitserien Herrar
LIVE
Slut
Säter

-

-

-

-

-

-

Sollentuna
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Div 1 Södra Herrar
LIVE
Slut
Floby

-

-

-

-

-

-

RIG Falköping B
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Div 1 Södra Herrar
LIVE
Slut
Vindrarp

-

-

-

-

-

-

Helsingborg
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Div 2 Norra Herrar
LIVE
Slut
Stöcke B

-

-

-

-

-

-

Uppsala B
Golden Set

/

Golden Set
15:00
Div 2 Västra Damer
LIVE
Slut
Ymer B

-

-

-

-

-

-

Gothia
Golden Set

/

Golden Set
15:30
Div 2 Mellersta Västra Damer
LIVE
Slut
Lindesberg B

-

-

-

-

-

-

Habo
Golden Set

/

Golden Set
15:45
Div 3 Mellersta Herrar
LIVE
Slut
Södermalm

-

-

-

-

-

-

Örsundsbro
Golden Set

/

Golden Set
16:00
Div 2 Västra Damer
LIVE
Slut
Hylte Halmstad B

-

-

-

-

-

-

Kungälv
Golden Set

/

Golden Set
16:00
Div 2 Södra Damer
LIVE
Slut
Bjärred

-

-

-

-

-

-

Helsingborg B
Golden Set

/

Golden Set
16:00
Div 1 Södra Damer
LIVE
Slut
Veddige Varberg

-

-

-

-

-

-

Degerfors
Golden Set

/

Golden Set
16:00
Elitserien Herrar
LIVE
Slut
Habo

-

-

-

-

-

-

Linköpings VC
Golden Set

/

Golden Set
16:00
Elitserien Herrar
LIVE
Slut
Södertelge

-

-

-

-

-

-

Vingåker
Golden Set

/

Golden Set
16:00
Div 2 Mellersta Västra Damer
LIVE
Slut
Trollhättan

-

-

-

-

-

-

Falköping
Golden Set

/

Golden Set
16:00
Div 1 Norra herrar
LIVE
Slut
KFUM Örebro

-

-

-

-

-

-

Tierp
Golden Set

/

Golden Set
16:45
Div 1 Södra Herrar
LIVE
Slut
Lund B

-

-

-

-

-

-

Malmö
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Div 2 Västra Damer
LIVE
Slut
KFUM Göteborg B

-

-

-

-

-

-

Gothia
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Div 2 Norra Herrar
LIVE
Slut
Stöcke B

-

-

-

-

-

-

Team Gotland
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Div 2 Västra Damer
LIVE
Slut
KFUM Göteborg D

-

-

-

-

-

-

Alingsås
Golden Set

/

Golden Set
17:00
Div 2 Norra Herrar
LIVE
Slut
Stöcke

-

-

-

-

-

-

Uppsala B
Golden Set

/

Golden Set
18:00
Div 1 Norra Damer
LIVE
Slut
Skellefteå

-

-

-

-

-

-

RIG Falköping C
Golden Set

/

Golden Set