Div 1 Södra Damer 2020/21


  • 2020-09-26 - 14:00

    Engelholm B

    Alingsås

  • 2020-09-26 - 14:00

    Helsingborg

    Eneryda

  • 2020-09-26 - 15:00

    Kronan

    RIG Falköping B

  • 2020-09-26 - 15:00

    Ljungby

    Svedala

  • 2020-09-27 - 13:00

    Kronan

    Alingsås

  • 2020-09-27 - 14:00

    Falkenberg

    Ymer

  • 2020-09-27 - 19:00

    KFUM Göteborg

    Veddige Varberg

    
2020-09-26 - 14:00

Engelholm B

Alingsås

2020-09-26 - 14:00

Helsingborg

Eneryda

2020-09-26 - 15:00

Kronan

RIG Falköping B

2020-09-26 - 15:00

Ljungby

Svedala

2020-09-27 - 13:00

Kronan

Alingsås

2020-09-27 - 14:00

Falkenberg

Ymer

2020-09-27 - 19:00

KFUM Göteborg

Veddige Varberg

Tabell

Söd

Div 1 Södra Damer Div 1 Södra Damer Standing
LagPoängMatcherSetPoängResultatSetkvotPoängkvotBestraffning
  SpeladeVunnaFörloradeVunnaFörloradeVunnaFörlorade3-03-13-22-31-30-3   

Alingsås

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Eneryda

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Engelholm B

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Falkenberg

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Helsingborg

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

KFUM Göteborg

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Kronan

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Ljungby

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

RIG Falköping B

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Svedala

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Veddige Varberg

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Ymer

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Div 1 Södra Damer Div 1 Södra Damer Standing Results Breakdown

Resultat

Div 1 Södra Damer

Gästande lag

Alingsås

Eneryda

EngelholmB

Falkenberg

Helsingborg

KFUMGöteborg

Kronan

Ljungby

RIGFalköpingB

Svedala

VeddigeVarberg

Ymer

Hemmalag

Alingsås (Alingsås)

Eneryda (Eneryda)

Engelholm B (EngelholmB)

Falkenberg (Falkenberg)

Helsingborg (Helsingborg)

KFUM Göteborg (KFUMGöteborg)

Kronan (Kronan)

Ljungby (Ljungby)

RIG Falköping B (RIGFalköpingB)

Svedala (Svedala)

Veddige Varberg (VeddigeVarberg)

Ymer (Ymer)