Div 2 Mellersta Västra Damer 2020/21


  • 2020-09-26 - 11:00

    Karlstad

    Bjärke

  • 2020-09-26 - 11:00

    Lindesberg B

    Västra Ämtervik

  • 2020-09-26 - 13:00

    Västra Ämtervik

    Trollhättan

  • 2020-09-26 - 13:00

    Bjärke

    Degerfors B

  • 2020-09-26 - 15:00

    Lindesberg B

    Trollhättan

  • 2020-09-26 - 15:00

    Karlstad

    Degerfors B

  • 2020-09-27 - 10:00

    Habo

    Team Valla

  • 2020-09-27 - 12:30

    Team Valla

    KFUM Örebro

  • 2020-09-27 - 14:30

    Habo

    KFUM Örebro

    
2020-09-26 - 11:00

Karlstad

Bjärke

2020-09-26 - 11:00

Lindesberg B

Västra Ämtervik

2020-09-26 - 13:00

Västra Ämtervik

Trollhättan

2020-09-26 - 13:00

Bjärke

Degerfors B

2020-09-26 - 15:00

Lindesberg B

Trollhättan

2020-09-26 - 15:00

Karlstad

Degerfors B

2020-09-27 - 10:00

Habo

Team Valla

2020-09-27 - 12:30

Team Valla

KFUM Örebro

2020-09-27 - 14:30

Habo

KFUM Örebro

Tabell

Mel

Tabell

Mel

Div 2 Mellersta Västra Damer Div 2 Mellersta Västra Damer Standing
LagPoängMatcherSetPoängResultatSetkvotPoängkvotBestraffning
  SpeladeVunnaFörloradeVunnaFörloradeVunnaFörlorade3-03-13-22-31-30-3   

Bjärke

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Degerfors B

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Habo

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Karlstad

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

KFUM Örebro

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Lindesberg B

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Team Valla

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Trollhättan

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Västra Ämtervik

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Div 2 Mellersta Västra Damer Div 2 Mellersta Västra Damer Standing Results Breakdown

Resultat

Div 2 Mellersta Västra Damer

Gästande lag

Bjärke

DegerforsB

Habo

Karlstad

KFUMÖrebro

LindesbergB

TeamValla

Trollhättan

VästraÄmtervik

Hemmalag

Bjärke (Bjärke)

Degerfors B (DegerforsB)

Habo (Habo)

Karlstad (Karlstad)

KFUM Örebro (KFUMÖrebro)

Lindesberg B (LindesbergB)

Team Valla (TeamValla)

Trollhättan (Trollhättan)

Västra Ämtervik (VästraÄmtervik)