Division 2 Damer Mellersta Västra 2022/23

Mellersta Västra

select
Grundserie Grundserie Matches

V38, 19-25 sept Arr: Degerfors

2022-09-25 - 10:00

Stora Vallahallen

2022-09-25 - 10:00

2022-09-25 - 10:00

Degerfors

0 - 3

Karlstad


2022-09-25 - 10:00

0 - 3

Degerfors

Karlstad

2022-09-25 - 12:00

Stora Vallahallen

2022-09-25 - 12:00

2022-09-25 - 12:00

Trollhättan

3 - 1

Karlstad


2022-09-25 - 12:00

3 - 1

Trollhättan

Karlstad

2022-09-25 - 14:00

Stora Vallahallen

2022-09-25 - 14:00

2022-09-25 - 14:00

Degerfors

0 - 3

Trollhättan


2022-09-25 - 14:00

0 - 3

Degerfors

Trollhättan



V38, 19-25 sept Arr: Kungälv

2022-09-25 - 13:00

Mimershallen

2022-09-25 - 13:00

2022-09-25 - 13:00

Kungälv

1 - 3

Bjärke


2022-09-25 - 13:00

1 - 3

Kungälv

Bjärke

2022-09-25 - 15:00

Mimershallen

2022-09-25 - 15:00

2022-09-25 - 15:00

Bjärke

0 - 3

Göteborg B


2022-09-25 - 15:00

0 - 3

Bjärke

Göteborg B

2022-09-25 - 17:00

Mimershallen

2022-09-25 - 17:00

2022-09-25 - 17:00

Kungälv

0 - 3

Göteborg B


2022-09-25 - 17:00

0 - 3

Kungälv

Göteborg B



V39, 26 sept-2 okt Arr: KFUM Örebro

2022-10-01 - 09:00

Idrottshuset

2022-10-01 - 09:00

2022-10-01 - 09:00

KFUM Örebro

3 - 0

Lindesberg B


2022-10-01 - 09:00

3 - 0

KFUM Örebro

Lindesberg B

2022-10-01 - 11:00

Idrottshuset

2022-10-01 - 11:00

2022-10-01 - 11:00

Gråå BK

3 - 1

Lindesberg B


2022-10-01 - 11:00

3 - 1

Gråå BK

Lindesberg B

2022-10-01 - 13:00

Idrottshuset

2022-10-01 - 13:00

2022-10-01 - 13:00

KFUM Örebro

3 - 0

Gråå BK


2022-10-01 - 13:00

3 - 0

KFUM Örebro

Gråå BK



V41, 10-16 okt Arr: Bjärke

2022-10-15 - 11:00

Bjärkehallen

2022-10-15 - 11:00

2022-10-15 - 11:00

Bjärke

3 - 0

Gråå BK


2022-10-15 - 11:00

3 - 0

Bjärke

Gråå BK

2022-10-15 - 13:00

Bjärkehallen

2022-10-15 - 13:00

2022-10-15 - 13:00

Gråå BK

2 - 3

Degerfors


2022-10-15 - 13:00

2 - 3

Gråå BK

Degerfors

2022-10-15 - 15:00

Bjärkehallen

2022-10-15 - 15:00

2022-10-15 - 15:00

Bjärke

3 - 0

Degerfors


2022-10-15 - 15:00

3 - 0

Bjärke

Degerfors



V42, 17-23 okt Arr: Trollhättan

2022-10-22 - 14:00

Torsbohallen

2022-10-22 - 14:00

2022-10-22 - 14:00

Trollhättan

3 - 2

Göteborg B


2022-10-22 - 14:00

3 - 2

Trollhättan

Göteborg B

2022-10-22 - 16:00

Torsbohallen

2022-10-22 - 16:00

2022-10-22 - 16:00

Göteborg B

3 - 0

Lindesberg B


2022-10-22 - 16:00

3 - 0

Göteborg B

Lindesberg B

2022-10-22 - 18:00

Torsbohallen

2022-10-22 - 18:00

2022-10-22 - 18:00

Trollhättan

3 - 0

Lindesberg B


2022-10-22 - 18:00

3 - 0

Trollhättan

Lindesberg B



V42, 17-23 okt Arr: Karlstad

2022-10-23 - 11:00

Mariebergshallen

2022-10-23 - 11:00

2022-10-23 - 11:00

KFUM Örebro

0 - 3

Karlstad


2022-10-23 - 11:00

0 - 3

KFUM Örebro

Karlstad

2022-10-23 - 13:00

Mariebergshallen

2022-10-23 - 13:00

2022-10-23 - 13:00

KFUM Örebro

1 - 3

Kungälv


2022-10-23 - 13:00

1 - 3

KFUM Örebro

Kungälv

2022-10-23 - 15:00

Mariebergshallen

2022-10-23 - 15:00

2022-10-23 - 15:00

Karlstad

3 - 0

Kungälv


2022-10-23 - 15:00

3 - 0

Karlstad

Kungälv



V46, 14-20 nov. Arr Bjärke

2022-11-19 - 11:00

Bjärkehallen

2022-11-19 - 11:00

2022-11-19 - 11:00

Bjärke

2 - 3

Trollhättan


2022-11-19 - 11:00

2 - 3

Bjärke

Trollhättan

2022-11-19 - 13:00

Bjärkehallen

2022-11-19 - 13:00

2022-11-19 - 13:00

KFUM Örebro

1 - 3

Trollhättan


2022-11-19 - 13:00

1 - 3

KFUM Örebro

Trollhättan

2022-11-19 - 15:00

Bjärkehallen

2022-11-19 - 15:00

2022-11-19 - 15:00

Bjärke

3 - 1

KFUM Örebro


2022-11-19 - 15:00

3 - 1

Bjärke

KFUM Örebro



V47, 21-27 nov. Arr:Göteborg B

2022-11-26 - 14:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2022-11-26 - 14:30

2022-11-26 - 14:30

Göteborg B

3 - 0

Karlstad


2022-11-26 - 14:30

3 - 0

Göteborg B

Karlstad

2022-11-26 - 16:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2022-11-26 - 16:30

2022-11-26 - 16:30

Karlstad

3 - 0

Gråå BK


2022-11-26 - 16:30

3 - 0

Karlstad

Gråå BK

2022-11-26 - 18:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2022-11-26 - 18:30

2022-11-26 - 18:30

Göteborg B

3 - 0

Gråå BK


2022-11-26 - 18:30

3 - 0

Göteborg B

Gråå BK



V47, 21-27 nov. Arr: Lindesberg B

2022-11-27 - 10:00

Lindbackahallen

2022-11-27 - 10:00

2022-11-27 - 10:00

Lindesberg B

0 - 3

Degerfors


2022-11-27 - 10:00

0 - 3

Lindesberg B

Degerfors

2022-11-27 - 12:30

Lindbackahallen

2022-11-27 - 12:30

2022-11-27 - 12:30

Degerfors

1 - 3

Kungälv


2022-11-27 - 12:30

1 - 3

Degerfors

Kungälv

2022-11-27 - 15:00

Lindbackahallen

2022-11-27 - 15:00

2022-11-27 - 15:00

Lindesberg B

0 - 3

Kungälv


2022-11-27 - 15:00

0 - 3

Lindesberg B

Kungälv



V48, 28 nov-4dec Arr: Karlstad

2022-12-03 - 11:00

Mariebergshallen

2022-12-03 - 11:00

2022-12-03 - 11:00

Karlstad

3 - 2

Lindesberg B


2022-12-03 - 11:00

3 - 2

Karlstad

Lindesberg B

2022-12-03 - 13:00

Mariebergshallen

2022-12-03 - 13:00

2022-12-03 - 13:00

Bjärke

1 - 3

Lindesberg B


2022-12-03 - 13:00

1 - 3

Bjärke

Lindesberg B

2022-12-03 - 15:00

Mariebergshallen

2022-12-03 - 15:00

2022-12-03 - 15:00

Karlstad

3 - 0

Bjärke


2022-12-03 - 15:00

3 - 0

Karlstad

Bjärke



V49, 5-11 dec Arr: KFUM Örebro

2022-12-10 - 11:00

Idrottshuset

2022-12-10 - 11:00

2022-12-10 - 11:00

KFUM Örebro

1 - 3

Degerfors


2022-12-10 - 11:00

1 - 3

KFUM Örebro

Degerfors

2022-12-10 - 11:00

Idrottshuset

2022-12-10 - 11:00

2022-12-10 - 11:00

Göteborg B

3 - 0

Degerfors


2022-12-10 - 11:00

3 - 0

Göteborg B

Degerfors

2022-12-10 - 15:00

Idrottshuset Örebro

2022-12-10 - 15:00

2022-12-10 - 15:00

Göteborg B

3 - 0

KFUM Örebro


2022-12-10 - 15:00

3 - 0

Göteborg B

KFUM Örebro



V50, 12-18 dec Arr: Gråå BK

2022-12-17 - 12:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2022-12-17 - 12:30

2022-12-17 - 12:30

Gråå BK

2 - 3

Kungälv

Grigoriev Eugen
Waserbrot Sigmund

2022-12-17 - 12:30

2 - 3

Gråå BK

Kungälv

2022-12-17 - 14:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2022-12-17 - 14:30

2022-12-17 - 14:30

Trollhättan

3 - 0

Kungälv


2022-12-17 - 14:30

3 - 0

Trollhättan

Kungälv

2022-12-17 - 16:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2022-12-17 - 16:30

2022-12-17 - 16:30

Gråå BK

0 - 3

Trollhättan


2022-12-17 - 16:30

0 - 3

Gråå BK

Trollhättan



V2, 9-15 jan Arr: Gråå

2023-01-14 - 12:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2023-01-14 - 12:30

2023-01-14 - 12:30

Gråå BK

3 - 0

Lindesberg B


2023-01-14 - 12:30

3 - 0

Gråå BK

Lindesberg B

2023-01-14 - 14:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2023-01-14 - 14:30

2023-01-14 - 14:30

Karlstad

3 - 0

Lindesberg B


2023-01-14 - 14:30

3 - 0

Karlstad

Lindesberg B

2023-01-14 - 16:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2023-01-14 - 16:30

2023-01-14 - 16:30

Karlstad

3 - 0

Gråå BK


2023-01-14 - 16:30

3 - 0

Karlstad

Gråå BK



V2, 9-15 jan Arr: Göteborg B

2023-01-14 - 12:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2023-01-14 - 12:30

2023-01-14 - 12:30

Göteborg B

3 - 0

Bjärke


2023-01-14 - 12:30

3 - 0

Göteborg B

Bjärke

2023-01-14 - 14:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2023-01-14 - 14:30

2023-01-14 - 14:30

Bjärke

3 - 1

Degerfors


2023-01-14 - 14:30

3 - 1

Bjärke

Degerfors

2023-01-14 - 16:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2023-01-14 - 16:30

2023-01-14 - 16:30

Göteborg B

3 - 0

Degerfors


2023-01-14 - 16:30

3 - 0

Göteborg B

Degerfors



V2, 9-15 jan Arr: Trollhättan

2023-01-14 - 12:00

Syltehallen

2023-01-14 - 12:00

2023-01-14 - 12:00

Trollhättan

3 - 0

KFUM Örebro


2023-01-14 - 12:00

3 - 0

Trollhättan

KFUM Örebro

2023-01-14 - 14:00

Syltehallen

2023-01-14 - 14:00

2023-01-14 - 14:00

Kungälv

3 - 0

KFUM Örebro


2023-01-14 - 14:00

3 - 0

Kungälv

KFUM Örebro

2023-01-14 - 16:00

Syltehallen

2023-01-14 - 16:00

2023-01-14 - 16:00

Trollhättan

3 - 0

Kungälv


2023-01-14 - 16:00

3 - 0