Division 3 Damer Mellersta Södra 2022/23


  • 2022-10-01 - 11:00

    Eneryda B

    Engelholm D

  • 2022-10-01 - 11:00

    Engelholm F

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 11:00

    Eneryda B

    Engelholm D

  • 2022-10-01 - 11:00

    Engelholm F

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 11:00

    Eneryda B

    Engelholm D

  • 2022-10-01 - 11:00

    Engelholm F

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 11:00

    Eneryda B

    Engelholm D

  • 2022-10-01 - 11:00

    Engelholm F

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 11:00

    Eneryda B

    Engelholm D

  • 2022-10-01 - 11:00

    Engelholm F

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 11:00

    Eneryda B

    Engelholm D

  • 2022-10-01 - 11:00

    Engelholm F

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 11:00

    Eneryda B

    Engelholm D

  • 2022-10-01 - 11:00

    Engelholm F

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 11:00

    Eneryda B

    Engelholm D

  • 2022-10-01 - 11:00

    Engelholm F

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 11:00

    Eneryda B

    Engelholm D

  • 2022-10-01 - 11:00

    Engelholm F

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 11:00

    Eneryda B

    Engelholm D

  • 2022-10-01 - 11:00

    Engelholm F

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 13:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 13:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 13:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 13:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 13:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 13:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 13:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 13:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 13:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 13:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved C

  • 2022-10-01 - 15:00

    Engelholm F

    Hylte Halmstad C

  • 2022-10-01 - 15:00

    Engelholm F

    Hylte Halmstad C

  • 2022-10-01 - 15:00

    Engelholm F

    Hylte Halmstad C

  • 2022-10-01 - 15:00

    Engelholm F

    Hylte Halmstad C

  • 2022-10-01 - 15:00

    Engelholm F

    Hylte Halmstad C

  • 2022-10-01 - 15:00

    Engelholm F

    Hylte Halmstad C

  • 2022-10-01 - 15:00

    Engelholm F

    Hylte Halmstad C

  • 2022-10-01 - 15:00

    Engelholm F

    Hylte Halmstad C

  • 2022-10-01 - 15:00

    Engelholm F

    Hylte Halmstad C

  • 2022-10-01 - 15:00

    Engelholm F

    Hylte Halmstad C

    
2022-10-01 - 11:00

Eneryda B

Engelholm D

2022-10-01 - 11:00

Engelholm F

Gislaved C

2022-10-01 - 11:00

Eneryda B

Engelholm D

2022-10-01 - 11:00

Engelholm F

Gislaved C

2022-10-01 - 11:00

Eneryda B

Engelholm D

2022-10-01 - 11:00

Engelholm F

Gislaved C

2022-10-01 - 11:00

Eneryda B

Engelholm D

2022-10-01 - 11:00

Engelholm F

Gislaved C

2022-10-01 - 11:00

Eneryda B

Engelholm D

2022-10-01 - 11:00

Engelholm F

Gislaved C

2022-10-01 - 11:00

Eneryda B

Engelholm D

2022-10-01 - 11:00

Engelholm F

Gislaved C

2022-10-01 - 11:00

Eneryda B

Engelholm D

2022-10-01 - 11:00

Engelholm F

Gislaved C

2022-10-01 - 11:00

Eneryda B

Engelholm D

2022-10-01 - 11:00

Engelholm F

Gislaved C

2022-10-01 - 11:00

Eneryda B

Engelholm D

2022-10-01 - 11:00

Engelholm F

Gislaved C

2022-10-01 - 11:00

Eneryda B

Engelholm D

2022-10-01 - 11:00

Engelholm F

Gislaved C

2022-10-01 - 13:00

Hylte Halmstad C

Gislaved C

2022-10-01 - 13:00

Hylte Halmstad C

Gislaved C

2022-10-01 - 13:00

Hylte Halmstad C

Gislaved C

2022-10-01 - 13:00

Hylte Halmstad C

Gislaved C

2022-10-01 - 13:00

Hylte Halmstad C

Gislaved C

2022-10-01 - 13:00

Hylte Halmstad C

Gislaved C

2022-10-01 - 13:00

Hylte Halmstad C

Gislaved C

2022-10-01 - 13:00

Hylte Halmstad C

Gislaved C

2022-10-01 - 13:00

Hylte Halmstad C

Gislaved C

2022-10-01 - 13:00

Hylte Halmstad C

Gislaved C

2022-10-01 - 15:00

Engelholm F

Hylte Halmstad C

2022-10-01 - 15:00

Engelholm F

Hylte Halmstad C

2022-10-01 - 15:00

Engelholm F

Hylte Halmstad C

2022-10-01 - 15:00

Engelholm F

Hylte Halmstad C

2022-10-01 - 15:00

Engelholm F

Hylte Halmstad C

2022-10-01 - 15:00

Engelholm F

Hylte Halmstad C

2022-10-01 - 15:00

Engelholm F

Hylte Halmstad C

2022-10-01 - 15:00

Engelholm F

Hylte Halmstad C

2022-10-01 - 15:00

Engelholm F

Hylte Halmstad C

2022-10-01 - 15:00

Engelholm F

Hylte Halmstad C

Tabell

Gru

Tabell

Gru

Grundserie Grundserie Standing
LagPoängMatcherSetPoängResultatSetkvotPoängkvotBestraffning
  SpeladeVunnaFörloradeVunnaFörloradeVunnaFörlorade3-03-13-22-31-30-3   

Eneryda B

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Engelholm D

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Engelholm F

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Gislaved C

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Hylte Halmstad C

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

IFK Helsingborg

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Westan

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Grundserie Grundserie Standing Results Breakdown

Resultat

Grundserie

Gästande lag

EnerydaB

EngelholmD

EngelholmF

GislavedC

HylteHalmstadC

IFKHelsingborg

Westan

Hemmalag

Eneryda B (EnerydaB)

Engelholm D (EngelholmD)

Engelholm F (EngelholmF)

Gislaved C (GislavedC)

Hylte Halmstad C (HylteHalmstadC)

IFK Helsingborg (IFKHelsingborg)

Westan (Westan)