Junior-SM Herrar 2018/19

Junior-SM Herrar 2018/19

select
Junior-SM Herrar 2018/19 Junior-SM Herrar 2018/19 Matches

Grupp A

2019-05-18 - 10:45

Tälje 1

2019-05-18 - 10:45

2019-05-18 - 10:45

Lidingö J

1 - 2

Uppsala


2019-05-18 - 10:45

1 - 2

Lidingö J

Uppsala

2019-05-18 - 13:15

Tälje 1

2019-05-18 - 13:15

2019-05-18 - 13:15

Uppsala

0 - 2

Engelholm


2019-05-18 - 13:15

0 - 2

Uppsala

Engelholm

2019-05-18 - 15:45

Tälje 1

2019-05-18 - 15:45

2019-05-18 - 15:45

Engelholm

2 - 0

Lidingö J


2019-05-18 - 15:45

2 - 0

Engelholm

Lidingö J



Grupp B

2019-05-18 - 10:45

Tälje 2

2019-05-18 - 10:45

2019-05-18 - 10:45

Ymer/Floby

2 - 0

Ystad


2019-05-18 - 10:45

2 - 0

Ymer/Floby

Ystad

2019-05-18 - 13:15

Tälje 2

2019-05-18 - 13:15

2019-05-18 - 13:15

Ystad

0 - 2

Sollentuna


2019-05-18 - 13:15

0 - 2

Ystad

Sollentuna

2019-05-18 - 15:45

Tälje 2

2019-05-18 - 15:45

2019-05-18 - 15:45

Sollentuna

2 - 0

Ymer/Floby


2019-05-18 - 15:45

2 - 0

Sollentuna

Ymer/Floby



Grupp C

2019-05-18 - 10:45

Rosenborg

2019-05-18 - 10:45

2019-05-18 - 10:45

Lund

2 - 0

Suld


2019-05-18 - 10:45

2 - 0

Lund

Suld

2019-05-18 - 13:15

Rosenborg

2019-05-18 - 13:15

2019-05-18 - 13:15

Suld

0 - 2

Norsjö


2019-05-18 - 13:15

0 - 2

Suld

Norsjö

2019-05-18 - 15:45

Rosenborg

2019-05-18 - 15:45

2019-05-18 - 15:45

Norsjö

2 - 0

Lund


2019-05-18 - 15:45

2 - 0

Norsjö

Lund



Grupp D

2019-05-18 - 10:45

Gymnasiet

2019-05-18 - 10:45

2019-05-18 - 10:45

Södertelge J

1 - 2

Falkenberg


2019-05-18 - 10:45

1 - 2

Södertelge J

Falkenberg

2019-05-18 - 13:15

Gymnasiet

2019-05-18 - 13:15

2019-05-18 - 13:15

Falkenberg

0 - 2

Habo


2019-05-18 - 13:15

0 - 2

Falkenberg

Habo

2019-05-18 - 15:45

Gymnasiet

2019-05-18 - 15:45

2019-05-18 - 15:45

Habo

2 - 0

Södertelge J


2019-05-18 - 15:45

2 - 0

Habo

Södertelge J



Åttondelsfinaler

2019-05-18 - 18:15

Tälje 1

2019-05-18 - 18:15

2019-05-18 - 18:15

Ymer/Floby

2 - 0

Suld


2019-05-18 - 18:15

2 - 0

Ymer/Floby

Suld

2019-05-18 - 18:15

Gymnasiet

2019-05-18 - 18:15

2019-05-18 - 18:15

Lund

2 - 1

Ystad


2019-05-18 - 18:15

2 - 1

Lund

Ystad

2019-05-18 - 18:15

Rosenborg

2019-05-18 - 18:15

2019-05-18 - 18:15

Falkenberg

2 - 1

Lidingö


2019-05-18 - 18:15

2 - 1

Falkenberg

Lidingö

2019-05-18 - 18:15

Tälje 2

2019-05-18 - 18:15

2019-05-18 - 18:15

Uppsala

0 - 2

Södertelge


2019-05-18 - 18:15

0 - 2

Uppsala

Södertelge



Kvartsfinaler

2019-05-18 - 20:45

Tälje 1

2019-05-18 - 20:45

2019-05-18 - 20:45

Engelholm

2 - 0

Ymer/Floby


2019-05-18 - 20:45

2 - 0

Engelholm

Ymer/Floby

2019-05-18 - 20:45

Gymnasiet

2019-05-18 - 20:45

2019-05-18 - 20:45

Habo

2 - 1

Lund


2019-05-18 - 20:45

2 - 1

Habo

Lund

2019-05-18 - 20:45

Rosenborg

2019-05-18 - 20:45

2019-05-18 - 20:45

Norsjö

2 - 1

Falkenberg


2019-05-18 - 20:45

2 - 1

Norsjö

Falkenberg

2019-05-18 - 20:45

Tälje 2

2019-05-18 - 20:45

2019-05-18 - 20:45

Sollentuna

2 - 0

Södertelge


2019-05-18 - 20:45

2 - 0

Sollentuna

Södertelge



Plac 9-12

2019-05-19 - 09:30

Rosenborg

2019-05-19 - 09:30

2019-05-19 - 09:30

Suld

1 - 2

Ystad


2019-05-19 - 09:30

1 - 2

Suld

Ystad

2019-05-19 - 09:30

Gymnasiet

2019-05-19 - 09:30

2019-05-19 - 09:30

Lidingö

0 - 2

Uppsala


2019-05-19 - 09:30

0 - 2

Lidingö

Uppsala



Plac 5-8

2019-05-19 - 10:45

Rosenborg

2019-05-19 - 10:45

2019-05-19 - 10:45

Ymer/Floby

0 - 2

Lund


2019-05-19 - 10:45

0 - 2

Ymer/Floby

Lund

2019-05-19 - 10:45

Gymnasiet

2019-05-19 - 10:45

2019-05-19 - 10:45

Falkenberg

0 - 2

Södertelge


2019-05-19 - 10:45

0 - 2

Falkenberg

Södertelge



Semifinal

2019-05-19 - 11:30

Tälje 1

2019-05-19 - 11:30

2019-05-19 - 11:30

Engelholm

1 - 2

Habo


2019-05-19 - 11:30

1 - 2

Engelholm

Habo

2019-05-19 - 11:30

Tälje 2

2019-05-19 - 11:30

2019-05-19 - 11:30

Sollentuna

2 - 0

Norsjö


2019-05-19 - 11:30

2 - 0

Sollentuna

Norsjö



Plac 11-12

2019-05-19 - 12:00

Rosenborg

2019-05-19 - 12:00

2019-05-19 - 12:00

Lidingö

0 - 2

Suld


2019-05-19 - 12:00

0 - 2

Lidingö

Suld



Plac 9-10

2019-05-19 - 13:15

Rosenborg

2019-05-19 - 13:15

2019-05-19 - 13:15

Uppsala

0 - 2

Ystad


2019-05-19 - 13:15

0 - 2

Uppsala

Ystad



Plac 7-8

2019-05-19 - 14:30

Rosenborg

2019-05-19 - 14:30

2019-05-19 - 14:30

Falkenberg

0 - 2

Ymer/Floby


2019-05-19 - 14:30

0 - 2

Falkenberg

Ymer/Floby



Plac 5-6

2019-05-19 - 12:45

Tälje 2

2019-05-19 - 12:45

2019-05-19 - 12:45

Södertelge

0 - 2

Lund


2019-05-19 - 12:45

0 - 2

Södertelge

Lund



Plac 3-4

2019-05-19 - 14:00

Tälje 2

2019-05-19 - 14:00

2019-05-19 - 14:00

Engelholm

2 - 0

Norsjö


2019-05-19 - 14:00

2 - 0

Engelholm

Norsjö



Final

2019-05-19 - 15:30

Tälje 2

2019-05-19 - 15:30

2019-05-19 - 15:30

Sollentuna

0 - 3

Habo


2019-05-19 - 15:30

0 - 3

Sollentuna

Habo