SM-slutspel Damer 2018/19

SM-Slutspel Damer 2018/19

select
SM.Slutspel Damer 2018/19 SM Slutspel Damer 2018/19 Matches

Kvart 1-2 och Åttondel 1-2, 1 av 5

2019-03-16 - 14:00

Gisle sporthall

2019-03-16 - 14:00

2019-03-16 - 14:00

Gislaved

3 - 0

Svedala

Edjlali Ebrahim
Kharazmi Kazem

2019-03-16 - 14:00

3 - 0

Gislaved

Svedala

2019-03-16 - 15:00

Idrottshuset

2019-03-16 - 15:00

2019-03-16 - 15:00

Örebro

3 - 0

Lindesberg

Byhlin Malin
Åsberg Jan

2019-03-16 - 15:00

3 - 0

Örebro

Lindesberg

2019-03-17 - 16:00

Kungsgårdshallen

2019-03-17 - 16:00

2019-03-17 - 16:00

Engelholm

3 - 0

Hylte/Halmstad

Latific Sefik
Kalomoiris Dimitris

2019-03-17 - 16:00

3 - 0

Engelholm

Hylte/Halmstad

2019-03-17 - 18:45

Linköpings sporthall

2019-03-17 - 18:45

2019-03-17 - 18:45

Linköpings VC

3 - 1

Sollentuna

Hussain Shahid
Hagström Magnus

2019-03-17 - 18:45

3 - 1

Linköpings VC

Sollentuna



Kvart 1-2 och Åttondel 1-2, 2 av 5

2019-03-19 - 19:00

Aggarpshallen

2019-03-19 - 19:00

2019-03-19 - 19:00

Svedala

-

Gislaved

Edholm Markus
Hammarstrand Olof

2019-03-19 - 19:00

-

Svedala

Gislaved

2019-03-20 - 19:00

Lindesberg arena

2019-03-20 - 19:00

2019-03-20 - 19:00

Lindesberg

-

Örebro

Åsberg Jan
Prnjavorac Senad

2019-03-20 - 19:00

-

Lindesberg

Örebro

2019-03-20 - 19:00

Halmstad arena

2019-03-20 - 19:00

2019-03-20 - 19:00

Hylte/Halmstad

-

Engelholm

Salin Jonahtan
Latific Sefik

2019-03-20 - 19:00

-

Hylte/Halmstad

Engelholm

2019-03-20 - 19:00

Arena Satelliten

2019-03-20 - 19:00

2019-03-20 - 19:00

Sollentuna

-

Linköpings VC

Persson Helena
Larsson Kathrin

2019-03-20 - 19:00

-

Sollentuna

Linköpings VC



Kvart 1-2 och Åttondel 1-2, 3 av 5

2019-03-23 - 15:00

Idrottshuset

2019-03-23 - 15:00

2019-03-23 - 15:00

Örebro

-

Lindesberg

Persson Helena
Hagström Magnus

2019-03-23 - 15:00

-

Örebro

Lindesberg

2019-03-24 - 13:00

Linköpings sporthall

2019-03-24 - 13:00

2019-03-24 - 13:00

Linköpings VC

-

Sollentuna

Stenbock Martin
Byhlin Malin

2019-03-24 - 13:00

-

Linköpings VC

Sollentuna

2019-03-24 - 14:00

Gisle sporthall

2019-03-24 - 14:00

2019-03-24 - 14:00

Gislaved

-

Svedala

Salin Jonahtan
Ghotbi Peyman

2019-03-24 - 14:00

-

Gislaved

Svedala

2019-03-24 - 16:00

Kungsgårdshallen

2019-03-24 - 16:00

2019-03-24 - 16:00

Engelholm

-

Hylte/Halmstad

Kalomoiris Dimitris
Artéus Malin

2019-03-24 - 16:00

-

Engelholm

Hylte/Halmstad



Kvart 1-2 och Åttondel 1-2, 4 av 5

2019-03-26 - 19:00

Arena Satelliten

2019-03-26 - 19:00

2019-03-26 - 19:00

Sollentuna

-

Linköpings VC


2019-03-26 - 19:00

-

Sollentuna

Linköpings VC

2019-03-26 - 19:00

Aggarpshallen

2019-03-26 - 19:00

2019-03-26 - 19:00

Svedala

-

Gislaved


2019-03-26 - 19:00

-

Svedala

Gislaved

2019-03-27 - 19:00

Halmstad arena

2019-03-27 - 19:00

2019-03-27 - 19:00

Hylte/Halmstad

-

Engelholm


2019-03-27 - 19:00

-

Hylte/Halmstad

Engelholm

2019-03-27 - 19:00

Lindesberg arena

2019-03-27 - 19:00

2019-03-27 - 19:00

Lindesberg

-

Örebro


2019-03-27 - 19:00

-

Lindesberg

Örebro



Kvart 1-2 och Åttondel 1-2, 5 av 5

2019-03-29 - 19:00

Kungsgårdshallen

2019-03-29 - 19:00

2019-03-29 - 19:00

Engelholm

-

Hylte/Halmstad


2019-03-29 - 19:00

-

Engelholm

Hylte/Halmstad

2019-03-29 - 19:00

Linköpings sporthall

2019-03-29 - 19:00

2019-03-29 - 19:00

Linköpings VC

-

Sollentuna


2019-03-29 - 19:00

-

Linköpings VC

Sollentuna

2019-03-29 - 19:00

Idrottshuset

2019-03-29 - 19:00

2019-03-29 - 19:00

Örebro

-

Lindesberg


2019-03-29 - 19:00

-

Örebro

Lindesberg

2019-03-29 - 19:00

Gisle sporthall

2019-03-29 - 19:00

2019-03-29 - 19:00

Gislaved

-

Svedala


2019-03-29 - 19:00

-

Gislaved

Svedala



Kvart 3-4, 1 av 3

31 mars

TBA

31 mars

31 mars

Förlorare Örebro/Lindesberg

-

Segrare Linköping VC/Sollentuna


31 mars

-

Förlorare Örebro/Lindesberg

Segrare Linköping VC/Sollentuna

31 mars

TBA

31 mars

31 mars

Förlorare Engelholm/Hylte Halmstad

-

Segrare Gislaved/Svedala


31 mars

-

Förlorare Engelholm/Hylte Halmstad

Segrare Gislaved/Svedala



Kvart 3-4, 2 av 3

3 april

TBA

3 april

3 april

Segrare Linköpings VC/Sollentuna

-

Förlorare Örebro/Lindesberg


3 april

-

Segrare Linköpings VC/Sollentuna

Förlorare Örebro/Lindesberg

3 april

TBA

3 april

3 april

Segrare Gislaved/Svedala

-

Förlorare Engelholm/Hylte Halmstad


3 april

-

Segrare Gislaved/Svedala

Förlorare Engelholm/Hylte Halmstad



Kvart 3-4, 3 av 3

5 april

TBA

5 april

5 april

Förlorare Örebro/Lindesberg

-

Segrare Linköping VC/Sollentuna


5 april

-

Förlorare Örebro/Lindesberg

Segrare Linköping VC/Sollentuna

5 april

TBA

5 april

5 april

Förlorare Engelholm/Hylte Halmstad

-

Segrare Gislaved/Svedala


5 april

-

Förlorare Engelholm/Hylte Halmstad

Segrare Gislaved/Svedala



Semi, 1 av 5

7 april

TBA

7 april

7 april

Segrare Engelholm/Hylte Halmstad

-

Segrare Kvart 3


7 april

-

Segrare Engelholm/Hylte Halmstad

Segrare Kvart 3

7 april

TBA

7 april

7 april

Segrare Örebro/Lindesberg

-

Segrare Kvart 4


7 april

-

Segrare Örebro/Lindesberg

Segrare Kvart 4



Semi, 2 av 5

9-10 april

TBA

9-10 april

9-10 april

Segrare Kvart 3

-

Segrare Engelholm/Hylte Halmstad


9-10 april

-

Segrare Kvart 3

Segrare Engelholm/Hylte Halmstad

9-10 april

TBA

9-10 april

9-10 april

Segrare Kvart 4

-

Segrare Örebro/Lindesberg


9-10 april

-

Segrare Kvart 4

Segrare Örebro/Lindesberg



Semi, 3 av 5

13-14 april

TBA

13-14 april

13-14 april

Segrare Engelholm/Hylte Halmstad

-

Segrare Kvart 3


13-14 april

-

Segrare Engelholm/Hylte Halmstad

Segrare Kvart 3

13-14 april

TBA

13-14 april

13-14 april

Segrare Örebro/Lindesberg

-

Segrare Kvart 4


13-14 april

-

Segrare Örebro/Lindesberg

Segrare Kvart 4



Semi, 4 av 5

16 april

TBA

16 april

16 april

Segrare Kvart 4

-

Segrare Örebro/Lindesberg


16 april

-

Segrare Kvart 4

Segrare Örebro/Lindesberg

16 april

TBA

16 april

16 april

Segrare Kvart 3

-

Segrare Engelholm/Hylte Halmstad


16 april

-

Segrare Kvart 3

Segrare Engelholm/Hylte Halmstad



Semi, 5 av 5

18 april

TBA

18 april

18 april

Segrare Engelholm/Hylte Halmstad

-

Segrare Kvart 3


18 april

-

Segrare Engelholm/Hylte Halmstad

Segrare Kvart 3

18 april

TBA

18 april

18 april

Segrare Örebro/Lindesberg

-

Segrare Kvart 4


18 april

-

Segrare Örebro/Lindesberg

Segrare Kvart 4



Final, 1 av 5

21-22 april

TBA

21-22 april

21-22 april

Segrare Semi 1

-

Segrare Semi 2


21-22 april

-

Segrare Semi 1

Segrare Semi 2



Final, 2 av 5

24-25 april

TBA

24-25 april

24-25 april

Segrare Semi 2

-

Segrare Semi 1


24-25 april

-

Segrare Semi 2

Segrare Semi 1



Brons, 1 av 2

24-25 april

TBA

24-25 april

24-25 april

Förlorare Semi 2

-

Förlorare Semi 1


24-25 april

-

Förlorare Semi 2

Förlorare Semi 1



Final, 3 av 5

28 april

TBA

28 april

28 april

Segrare Semi 1

-

Segrare Semi 2


28 april

-

Segrare Semi 1

Segrare Semi 2



Brons, 2 av 2

28 april

TBA

28 april

28 april

Förlorare Semi 1

-

Förlorare Semi 2


28 april

-

Förlorare Semi 1

Förlorare Semi 2



Final, 4 av 5

30 april

TBA

30 april

30 april

Segrare Semi 2

-

Segrare Semi 1


30 april

-

Segrare Semi 2

Segrare Semi 1



Final, 5 av 5

2 maj

TBA

2 maj

2 maj

Segrare Semi 1

-

Segrare Semi 2


2 maj

-

Segrare Semi 1

Segrare Semi 2