Div 3 Södra Damer 2020/21


  • 2021-01-30 - 10:00

    Gislaved C

    Bjärred

  • 2021-01-30 - 12:00

    Veddige Varberg B

    Bjärred

  • 2021-01-30 - 14:00

    Gislaved C

    Veddige Varberg B

  • 2021-01-30 - 15:00

    Svedala C

    Gislaved B

  • 2021-01-30 - 17:00

    Hylte Halmstad C

    Gislaved B

  • 2021-01-30 - 19:00

    Svedala C

    Hylte Halmstad C

  • 2021-01-31 - 11:00

    Falkenberg B

    Malmö B

  • 2021-01-31 - 13:00

    Eneryda Utveckling

    Malmö B

  • 2021-01-31 - 15:00

    Falkenberg B

    Eneryda Utveckling

    
2021-01-30 - 10:00

Gislaved C

Bjärred

2021-01-30 - 12:00

Veddige Varberg B

Bjärred

2021-01-30 - 14:00

Gislaved C

Veddige Varberg B

2021-01-30 - 15:00

Svedala C

Gislaved B

2021-01-30 - 17:00

Hylte Halmstad C

Gislaved B

2021-01-30 - 19:00

Svedala C

Hylte Halmstad C

2021-01-31 - 11:00

Falkenberg B

Malmö B

2021-01-31 - 13:00

Eneryda Utveckling

Malmö B

2021-01-31 - 15:00

Falkenberg B

Eneryda Utveckling

Tabell

3SD

Tabell

3SD

Div 3 Södra Damer Div 3 Södra Damer Standing
LagPoängMatcherSetPoängResultatSetkvotPoängkvotBestraffning
  SpeladeVunnaFörloradeVunnaFörloradeVunnaFörlorade3-03-13-22-31-30-3   

Falkenberg B

11

4

4

0

12

2

330

228

3

0

1

0

0

0

6,00

1,447

-

Gislaved B

9

4

3

1

9

3

272

191

3

0

0

0

0

1

3,00

1,424

-

Eneryda Utveckling

4

4

2

2

7

10

349

379

0

0

2

0

1

1

0,70

0,921

-

Malmö B

4

2

1

1

5

4

188

168

0

1

0

1

0

0

1,25

1,119

-

Svedala C

4

3

1

2

5

7

257

283

0

1

0

1

0

1

0,71

0,908

-

Veddige Varberg B

3

1

1

0

3

1

93

78

0

1

0

0

0

0

3,00

1,192

-

Gislaved C

1

3

0

3

4

9

275

302

0

0

0

1

2

0

0,44

0,911

-

Hylte Halmstad C

0

1

0

1

0

3

53

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,707

-

Bjärred

0

2

0

2

0

6

37

150

0

0

0

0

0

2

0,00

0,247

-




Div 3 Södra Damer Div 3 Södra Damer Standing Results Breakdown

Resultat

Div 3 Södra Damer

Gästande lag

Bjärr

EnerydaUtveckli

FalkenbergB

GislavedB

GislavedC

HylteHalmstadC

MöB

SvedalaC

VVB

Hemmalag

Bjärred (Bjärr)

Eneryda Utveckling (EnerydaUtveckli)

0 - 3

Falkenberg B (FalkenbergB)

3 - 0

3 - 0

Gislaved B (GislavedB)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Gislaved C (GislavedC)

2 - 3

Hylte Halmstad C (HylteHalmstadC)

2 - 3

Malmö B (MöB)

3 - 1

2 - 3

Svedala C (SvedalaC)

2 - 3

3 - 1

Veddige Varberg B (VVB)

3 - 1