Div 3 Mellersta Herrar 2021/22

Div 3 Mellersta Herrar

select
Div 3 Mellersta Herrar Div 3 Mellersta Herrar Matches

V39, 27 sept-3 okt Arr: Team Valla B

2021-10-02 - 12:30

2021-10-02 - 12:30

2021-10-02 - 12:30

Team Valla B

3 - 0

Västra Ämtervik


2021-10-02 - 12:30

3 - 0

Team Valla B

Västra Ämtervik

2021-10-02 - 14:30

2021-10-02 - 14:30

2021-10-02 - 14:30

Vingåker B

3 - 2

Västra Ämtervik


2021-10-02 - 14:30

3 - 2

Vingåker B

Västra Ämtervik

2021-10-02 - 16:30

2021-10-02 - 16:30

2021-10-02 - 16:30

Team Valla B

3 - 1

Vingåker B


2021-10-02 - 16:30

3 - 1

Team Valla B

Vingåker B



V41, 11-17 okt Arr: Vingåker B

2021-10-16 - 16:30

2021-10-16 - 16:30

2021-10-16 - 16:30

Vingåker B

3 - 0

Lotorp


2021-10-16 - 16:30

3 - 0

Vingåker B

Lotorp

2021-10-16 - 18:30

2021-10-16 - 18:30

2021-10-16 - 18:30

Vingåker B

3 - 2

KFUM Örebro C


2021-10-16 - 18:30

3 - 2

Vingåker B

KFUM Örebro C



V44, 1-7 nov Arr: KFUM Örebro C

2021-11-07 - 11:00

2021-11-07 - 11:00

2021-11-07 - 11:00

KFUM Örebro C

3 - 1

Lotorp


2021-11-07 - 11:00

3 - 1

KFUM Örebro C

Lotorp

2021-11-07 - 13:00

Örebro Idrottshuset

2021-11-07 - 13:00

2021-11-07 - 13:00

Lotorp

1 - 3

Habo D


2021-11-07 - 13:00

1 - 3

Lotorp

Habo D

2021-11-07 - 15:00

2021-11-07 - 15:00

2021-11-07 - 15:00

KFUM Örebro C

1 - 3

Habo D


2021-11-07 - 15:00

1 - 3

KFUM Örebro C

Habo D



V45, 8-14 nov Arr: Lotorp

2021-11-13 - 11:00

2021-11-13 - 11:00

2021-11-13 - 11:00

Lotorp

0 - 3

Team Valla B


2021-11-13 - 11:00

0 - 3

Lotorp

Team Valla B

2021-11-13 - 13:00

Bergska skolan

2021-11-13 - 13:00

2021-11-13 - 13:00

Team Valla B

1 - 3

Team Valla


2021-11-13 - 13:00

1 - 3

Team Valla B

Team Valla

2021-11-13 - 15:00

2021-11-13 - 15:00

2021-11-13 - 15:00

Lotorp

2 - 3

Team Valla


2021-11-13 - 15:00

2 - 3

Lotorp

Team Valla



V46, 15-21 nov Arr: Trollhättan B

2021-11-20 - 12:00

2021-11-20 - 12:00

2021-11-20 - 12:00

Trollhättan B

0 - 3

Lotorp


2021-11-20 - 12:00

0 - 3

Trollhättan B

Lotorp

2021-11-20 - 14:00

2021-11-20 - 14:00

2021-11-20 - 14:00

Lotorp

2 - 3

Västra Ämtervik


2021-11-20 - 14:00

2 - 3

Lotorp

Västra Ämtervik

2021-11-20 - 16:00

2021-11-20 - 16:00

2021-11-20 - 16:00

Trollhättan B

2 - 3

Västra Ämtervik


2021-11-20 - 16:00

2 - 3

Trollhättan B

Västra Ämtervik



V46, 15-21 nov Arr: Team Valla

2021-11-20 - 11:00

2021-11-20 - 11:00

2021-11-20 - 11:00

Team Valla

3 - 2

KFUM Örebro C


2021-11-20 - 11:00

3 - 2

Team Valla

KFUM Örebro C

2021-11-20 - 13:00

Folkungahallen

2021-11-20 - 13:00

2021-11-20 - 13:00

KFUM Örebro C

1 - 3

Team Valla B


2021-11-20 - 13:00

1 - 3

KFUM Örebro C

Team Valla B

2021-11-20 - 15:00

2021-11-20 - 15:00

2021-11-20 - 15:00

Team Valla

3 - 2

Team Valla B


2021-11-20 - 15:00

3 - 2

Team Valla

Team Valla B



V47, 22-28 nov Arr: Team Valla B

2021-11-27 - 12:30

2021-11-27 - 12:30

2021-11-27 - 12:30

Team Valla B

3 - 1

Trollhättan B


2021-11-27 - 12:30

3 - 1

Team Valla B

Trollhättan B

2021-11-27 - 14:30

Linköpings sporthall

2021-11-27 - 14:30

2021-11-27 - 14:30

Trollhättan B

1 - 3

KFUM Örebro C


2021-11-27 - 14:30

1 - 3

Trollhättan B

KFUM Örebro C

2021-11-27 - 16:30

2021-11-27 - 16:30

2021-11-27 - 16:30

Team Valla B

1 - 3

KFUM Örebro C


2021-11-27 - 16:30

1 - 3

Team Valla B

KFUM Örebro C



V47, 22-28 nov Arr: Västra Ämtervik

2021-11-28 - 13:00

Sparbankshallen, Sunne

2021-11-28 - 13:00

2021-11-28 - 13:00

Västra Ämtervik

2 - 3

Habo D


2021-11-28 - 13:00

2 - 3

Västra Ämtervik

Habo D

2021-11-28 - 15:00

Sparbankshallen, Sunne

2021-11-28 - 15:00

2021-11-28 - 15:00

Team Valla

0 - 3

Habo D


2021-11-28 - 15:00

0 - 3

Team Valla

Habo D

2021-11-28 - 17:00

Sparbankshallen, Sunne

2021-11-28 - 17:00

2021-11-28 - 17:00

Västra Ämtervik

3 - 1

Team Valla


2021-11-28 - 17:00

3 - 1

Västra Ämtervik

Team Valla



V48, 29 nov-5 dec Arr: Habo D

2021-12-04 - 10:00

2021-12-04 - 10:00

2021-12-04 - 10:00

Habo D

3 - 0

Trollhättan B


2021-12-04 - 10:00

3 - 0

Habo D

Trollhättan B

2021-12-04 - 12:00

2021-12-04 - 12:00

2021-12-04 - 12:00

Trollhättan B

0 - 3

Vingåker B


2021-12-04 - 12:00

0 - 3

Trollhättan B

Vingåker B

2021-12-04 - 14:00

2021-12-04 - 14:00

2021-12-04 - 14:00

Habo D

1 - 3

Vingåker B


2021-12-04 - 14:00

1 - 3

Habo D

Vingåker B



V48, 29 nov-5 dec

2021-12-05 - 17:30

Sparbankshallen Sunne

2021-12-05 - 17:30

2021-12-05 - 17:30

Västra Ämtervik

2 - 3

KFUM Örebro C


2021-12-05 - 17:30

2 - 3

Västra Ämtervik

KFUM Örebro C



V49, 6-12 dec Arr: Vingåker B

2021-12-11 - 11:00

2021-12-11 - 11:00

2021-12-11 - 11:00

Vingåker B

3 - 0

Team Valla


2021-12-11 - 11:00

3 - 0

Vingåker B

Team Valla

2021-12-11 - 13:00

Vingåker Sporthall

2021-12-11 - 13:00

2021-12-11 - 13:00

Team Valla

2 - 3

KFUM Örebro C


2021-12-11 - 13:00

2 - 3

Team Valla

KFUM Örebro C

2021-12-11 - 15:00

2021-12-11 - 15:00

2021-12-11 - 15:00

Vingåker B

0 - 3

KFUM Örebro C


2021-12-11 - 15:00

0 - 3

Vingåker B

KFUM Örebro C



V2, 10-16 jan Arr: Habo D

2022-01-15 - 10:00

2022-01-15 - 10:00

2022-01-15 - 10:00

Habo D

3 - 0

Team Valla B


2022-01-15 - 10:00

3 - 0

Habo D

Team Valla B

2022-01-15 - 12:00

2022-01-15 - 12:00

2022-01-15 - 12:00

Trollhättan B

0 - 3

Team Valla B


2022-01-15 - 12:00

0 - 3

Trollhättan B

Team Valla B

2022-01-15 - 14:00

2022-01-15 - 14:00

2022-01-15 - 14:00

Habo D

3 - 1

Lotorp


2022-01-15 - 14:00

3 - 1

Habo D

Lotorp



V4, 24-30 jan Arr: Trollhättan B

2022-01-29 - 12:00

2022-01-29 - 12:00

2022-01-29 - 12:00

Trollhättan B

-

Vingåker B


2022-01-29 - 12:00

-

Trollhättan B

Vingåker B

2022-01-29 - 14:00

2022-01-29 - 14:00

2022-01-29 - 14:00

Vingåker B

-

Västra Ämtervik


2022-01-29 - 14:00

-

Vingåker B

Västra Ämtervik

2022-01-29 - 16:00

2022-01-29 - 16:00

2022-01-29 - 16:00

Trollhättan B

-

Västra Ämtervik


2022-01-29 - 16:00

-

Trollhättan B

Västra Ämtervik



V6, 7-13 feb Arr: Vingåker B

2022-02-12 - 11:00

2022-02-12 - 11:00

2022-02-12 - 11:00

Vingåker B

-

Team Valla


2022-02-12 - 11:00

-

Vingåker B

Team Valla

2022-02-12 - 13:00

2022-02-12 - 13:00

2022-02-12 - 13:00

Team Valla

-

Lotorp


2022-02-12 - 13:00

-

Team Valla

Lotorp

2022-02-12 - 15:00

2022-02-12 - 15:00

2022-02-12 - 15:00

Vingåker B

-

Lotorp


2022-02-12 - 15:00

-

Vingåker B

Lotorp



V6, 7-13 feb Arr: KFUM Örebro C

2022-02-06 - 11:00

2022-02-06 - 11:00

2022-02-06 - 11:00

KFUM Örebro C

-

Habo D


2022-02-06 - 11:00

-

KFUM Örebro C

Habo D

2022-02-06 - 13:00

2022-02-06 - 13:00

2022-02-06 - 13:00

Habo D

-

Västra Ämtervik


2022-02-06 - 13:00

-

Habo D

Västra Ämtervik

2022-02-06 - 15:00

2022-02-06 - 15:00

2022-02-06 - 15:00

KFUM Örebro C

-

Västra Ämtervik


2022-02-06 - 15:00

-

KFUM Örebro C

Västra Ämtervik



V9, 28 feb-6 mars Arr: Trollhättan B

2022-03-05 - 11:00

2022-03-05 - 11:00

2022-03-05 - 11:00

Trollhättan B

-

Habo D


2022-03-05 - 11:00

-

Trollhättan B

Habo D

2022-03-05 - 13:00

Syltehallen

2022-03-05 - 13:00

2022-03-05 - 13:00

Team Valla

-

Habo D


2022-03-05 - 13:00

-

Team Valla

Habo D

2022-03-05 - 15:00

2022-03-05 - 15:00

2022-03-05 - 15:00

Trollhättan B

-

Team Valla


2022-03-05 - 15:00

-

Trollhättan B

Team Valla



V10, 7-13 mars Arr: Västra Ämtervik

2022-03-13 - 13:00

Sparbankshallen Sunne

2022-03-13 - 13:00

2022-03-13 - 13:00

Västra Ämtervik

-

Lotorp


2022-03-13 - 13:00

-

Västra Ämtervik

Lotorp

2022-03-13 - 15:00

Sparbankshallen, Sunne

2022-03-13 - 15:00

2022-03-13 - 15:00

Lotorp

-

Team Valla B


2022-03-13 - 15:00