Div 2 Östra Herrar 2021/22


  • 2022-01-28 - 19:30

    Södermalm C

    Södertelge D

  • 2022-01-29 - 12:45

    Teknikum

    Södertelge D

  • 2022-01-29 - 15:00

    Solna B

    Södertelge D

  • 2022-01-29 - 17:00

    Solna B

    Teknikum

  • 2022-01-30 - 11:00

    Södertelge C

    Södermalm C

  • 2022-01-30 - 13:00

    Södermalm C

    Sollentuna C

  • 2022-01-30 - 13:00

    Västerås

    Suld

  • 2022-01-30 - 15:00

    Södertelge C

    Sollentuna C

    
2022-01-28 - 19:30

Södermalm C

Södertelge D

2022-01-29 - 12:45

Teknikum

Södertelge D

2022-01-29 - 15:00

Solna B

Södertelge D

2022-01-29 - 17:00

Solna B

Teknikum

2022-01-30 - 11:00

Södertelge C

Södermalm C

2022-01-30 - 13:00

Södermalm C

Sollentuna C

2022-01-30 - 13:00

Västerås

Suld

2022-01-30 - 15:00

Södertelge C

Sollentuna C

Tabell

Div

Tabell

Div

Div 2 Östra Herrar Div 2 Östra Herrar Standing
LagPoängMatcherSetPoängResultatSetkvotPoängkvotBestraffning
  SpeladeVunnaFörloradeVunnaFörloradeVunnaFörlorade3-03-13-22-31-30-3   

Södertelge C

24

10

8

2

24

11

814

743

3

5

0

0

0

2

2,18

1,096

-

Södertelge D

21

8

7

1

21

5

621

480

5

2

0

0

0

1

4,20

1,294

-

Södermalm C

19

7

7

0

21

4

596

501

5

0

2

0

0

0

5,25

1,190

-

Västerås

17

8

6

2

21

11

735

655

3

1

2

1

1

0

1,91

1,122

-

Solna B

13

10

4

6

16

19

746

751

3

1

0

1

2

3

0,84

0,993

-

Team Gotland

13

11

4

7

18

24

922

932

2

1

1

2

2

3

0,75

0,989

-

Suld

7

8

2

6

12

20

674

710

1

0

1

2

2

2

0,60

0,949

-

Teknikum

3

9

1

8

6

26

605

749

0

0

1

1

1

6

0,23

0,808

-

Sollentuna C

3

9

1

8

5

24

506

698

1

0

0

0

2

6

0,21

0,725

-




Div 2 Östra Herrar Div 2 Östra Herrar Standing Results Breakdown

Resultat

Div 2 Östra Herrar

Gästande lag

SollentunaC

SolnaB

Suld

SödermalmC

SödertelgeC

SödertelgeD

TeamGotland

Teknikum

Västerås

Hemmalag

Sollentuna C (SollentunaC)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

Solna B (SolnaB)

3 - 1

2 - 3

3 - 0

1 - 3

Suld (Suld)

2 - 3

Södermalm C (SödermalmC)

3 - 0

3 - 0

Södertelge C (SödertelgeC)

3 - 0


3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Södertelge D (SödertelgeD)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Team Gotland (TeamGotland)

3 - 0

3 - 2

0 - 3

1 - 3

2 - 3

Teknikum (Teknikum)

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

Västerås (Västerås)

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 2