Div 3 Södra Damer 2021/22

Div 3 Södra Damer

select
Div 3 Södra Damer Div 3 Södra Damer Matches

V39, 27 sept-3 okt Arr: Värnamo B

2021-10-03 - 10:30

2021-10-03 - 10:30

2021-10-03 - 10:30

Värnamo B

3 - 1

Westan


2021-10-03 - 10:30

3 - 1

Värnamo B

Westan

2021-10-03 - 13:00

Tinas Ö

2021-10-03 - 13:00

2021-10-03 - 13:00

Westan

3 - 1

Eneryda B


2021-10-03 - 13:00

3 - 1

Westan

Eneryda B

2021-10-03 - 15:30

2021-10-03 - 15:30

2021-10-03 - 15:30

Värnamo B

3 - 1

Eneryda B


2021-10-03 - 15:30

3 - 1

Värnamo B

Eneryda B



V39, 27 sept-3 okt Arr:

2021-10-03 - 13:00

Sturehallen

2021-10-03 - 13:00

2021-10-03 - 13:00

Hylte Halmstad C

1 - 3

Malmö B


2021-10-03 - 13:00

1 - 3

Hylte Halmstad C

Malmö B



V41, 11-17 okt Arr: Malmö B

2021-10-16 - 11:00

2021-10-16 - 11:00

2021-10-16 - 11:00

Malmö B

3 - 0

Westan


2021-10-16 - 11:00

3 - 0

Malmö B

Westan

2021-10-16 - 13:30

2021-10-16 - 13:30

2021-10-16 - 13:30

Westan

0 - 3

Kalmar


2021-10-16 - 13:30

0 - 3

Westan

Kalmar

2021-10-16 - 16:00

2021-10-16 - 16:00

2021-10-16 - 16:00

Malmö B

0 - 3

Kalmar


2021-10-16 - 16:00

0 - 3

Malmö B

Kalmar



V42, 18-24 okt Arr: Svedala C

2021-10-23 - 11:00

2021-10-23 - 11:00

2021-10-23 - 11:00

Svedala C

0 - 3

Hylte Halmstad C


2021-10-23 - 11:00

0 - 3

Svedala C

Hylte Halmstad C

2021-10-23 - 13:30

2021-10-23 - 13:30

2021-10-23 - 13:30

Hylte Halmstad C

3 - 0

Eneryda B


2021-10-23 - 13:30

3 - 0

Hylte Halmstad C

Eneryda B

2021-10-23 - 16:00

2021-10-23 - 16:00

2021-10-23 - 16:00

Svedala C

0 - 3

Eneryda B


2021-10-23 - 16:00

0 - 3

Svedala C

Eneryda B



V44, 1-7 nov

Inga matcher finns att visa



V45, 8-14 nov Arr: Kalmar

2021-11-13 - 12:00

2021-11-13 - 12:00

2021-11-13 - 12:00

Kalmar

3 - 1

Svedala C


2021-11-13 - 12:00

3 - 1

Kalmar

Svedala C

2021-11-13 - 14:00

2021-11-13 - 14:00

2021-11-13 - 14:00

Svedala C

0 - 3

Helsingborg B


2021-11-13 - 14:00

0 - 3

Svedala C

Helsingborg B

2021-11-13 - 16:00

2021-11-13 - 16:00

2021-11-13 - 16:00

Kalmar

3 - 0

Helsingborg B


2021-11-13 - 16:00

3 - 0

Kalmar

Helsingborg B



V46, 15-21 nov Arr: Malmö B

2021-11-20 - 11:00

2021-11-20 - 11:00

2021-11-20 - 11:00

Malmö B

3 - 0

Värnamo B


2021-11-20 - 11:00

3 - 0

Malmö B

Värnamo B

2021-11-20 - 13:30

2021-11-20 - 13:30

2021-11-20 - 13:30

Värnamo B

3 - 0

Svedala C


2021-11-20 - 13:30

3 - 0

Värnamo B

Svedala C

2021-11-20 - 16:00

2021-11-20 - 16:00

2021-11-20 - 16:00

Malmö B

3 - 0

Svedala C


2021-11-20 - 16:00

3 - 0

Malmö B

Svedala C



V47, 22-28 nov

2021-11-27 - 16:00

2021-11-27 - 16:00

2021-11-27 - 16:00

Eneryda B

0 - 3

Kalmar


2021-11-27 - 16:00

0 - 3

Eneryda B

Kalmar



V47, 22-28 nov Arr: Hylte Halmstad C

2021-11-27 - 12:00

2021-11-27 - 12:00

2021-11-27 - 12:00

Hylte Halmstad C

3 - 1

Westan


2021-11-27 - 12:00

3 - 1

Hylte Halmstad C

Westan

2021-11-27 - 14:00

2021-11-27 - 14:00

2021-11-27 - 14:00

Helsingborg B

3 - 0

Westan


2021-11-27 - 14:00

3 - 0

Helsingborg B

Westan

2021-11-27 - 16:00

2021-11-27 - 16:00

2021-11-27 - 16:00

Hylte Halmstad C

3 - 0

Helsingborg B


2021-11-27 - 16:00

3 - 0

Hylte Halmstad C

Helsingborg B



V49, 6-12 dec Arr: Helsingborg B

2021-12-11 - 13:30

2021-12-11 - 13:30

2021-12-11 - 13:30

Helsingborg B

3 - 2

Malmö B


2021-12-11 - 13:30

3 - 2

Helsingborg B

Malmö B

2021-12-11 - 15:30

2021-12-11 - 15:30

2021-12-11 - 15:30

Malmö B

3 - 0

Eneryda B


2021-12-11 - 15:30

3 - 0

Malmö B

Eneryda B

2021-12-11 - 17:30

2021-12-11 - 17:30

2021-12-11 - 17:30

Helsingborg B

3 - 1

Eneryda B


2021-12-11 - 17:30

3 - 1

Helsingborg B

Eneryda B



V49, 6-12 dec. Arr: Westan

Inga matcher finns att visa



V49, 6-12 dec Arr: Hylte Halmstad C

2021-12-11 - 12:00

2021-12-11 - 12:00

2021-12-11 - 12:00

Hylte Halmstad C

3 - 2

Värnamo B


2021-12-11 - 12:00

3 - 2

Hylte Halmstad C

Värnamo B

2021-12-11 - 14:00

2021-12-11 - 14:00

2021-12-11 - 14:00

Värnamo B

1 - 3

Kalmar


2021-12-11 - 14:00

1 - 3

Värnamo B

Kalmar

2021-12-11 - 16:00

2021-12-11 - 16:00

2021-12-11 - 16:00

Hylte Halmstad C

3 - 1

Kalmar


2021-12-11 - 16:00

3 - 1

Hylte Halmstad C

Kalmar



V1 3-9 jan. Arr: Svedala

2022-01-09 - 14:00

2022-01-09 - 14:00

2022-01-09 - 14:00

Svedala C

0 - 3

Värnamo B


2022-01-09 - 14:00

0 - 3

Svedala C

Värnamo B



V2, 10-16 jan Arr: Hylte Halmstad C

2022-01-15 - 12:00

2022-01-15 - 12:00

2022-01-15 - 12:00

Hylte Halmstad C

0 - 3

Malmö B


2022-01-15 - 12:00

0 - 3

Hylte Halmstad C

Malmö B

2022-01-15 - 13:00

2022-01-15 - 13:00

2022-01-15 - 13:00

Värnamo B

3 - 1

Helsingborg B


2022-01-15 - 13:00

3 - 1

Värnamo B

Helsingborg B

2022-01-15 - 14:00

2022-01-15 - 14:00

2022-01-15 - 14:00

Malmö B

2 - 3

Kalmar


2022-01-15 - 14:00

2 - 3

Malmö B

Kalmar

2022-01-15 - 16:00

2022-01-15 - 16:00

2022-01-15 - 16:00

Hylte Halmstad C

0 - 3

Kalmar


2022-01-15 - 16:00

0 - 3

Hylte Halmstad C

Kalmar



V4, 24-30 jan Arr: Helsingborg B

2022-01-29 - 13:30

2022-01-29 - 13:30

2022-01-29 - 13:30

Helsingborg B

-

Westan


2022-01-29 - 13:30

-

Helsingborg B

Westan

2022-01-29 - 15:30

2022-01-29 - 15:30

2022-01-29 - 15:30

Westan

-

Eneryda B


2022-01-29 - 15:30

-

Westan

Eneryda B

2022-01-29 - 17:30

2022-01-29 - 17:30

2022-01-29 - 17:30

Helsingborg B

-

Eneryda B


2022-01-29 - 17:30

-

Helsingborg B

Eneryda B

2022-01-30 - 00:00

2022-01-30 - 00:00

2022-01-30 - 00:00

Westan

-

Svedala C


2022-01-30 - 00:00

-

Westan

Svedala C



16 Round

2022-02-19 - 11:00

2022-02-19 - 11:00

2022-02-19 - 11:00

Kalmar

-

Helsingborg B


2022-02-19 - 11:00

-

Kalmar

Helsingborg B

2022-02-19 - 13:00

2022-02-19 - 13:00

2022-02-19 - 13:00

Helsingborg B

-

Värnamo B


2022-02-19 - 13:00

-

Helsingborg B

Värnamo B

2022-02-19 - 15:00

2022-02-19 - 15:00

2022-02-19 - 15:00

Kalmar

-

Värnamo B


2022-02-19 - 15:00

-

Kalmar

Värnamo B



V7, 14-20 feb Arr: Westan

2022-02-19 - 11:00

2022-02-19 - 11:00

2022-02-19 - 11:00

Westan

-

Svedala C


2022-02-19 - 11:00

-

Westan

Svedala C

2022-02-19 - 13:00

2022-02-19 - 13:00

2022-02-19 - 13:00

Svedala C

-

Malmö B


2022-02-19 - 13:00

-

Svedala C

Malmö B

2022-02-19 - 15:00

2022-02-19 - 15:00

2022-02-19 - 15:00

Westan

-

Malmö B


2022-02-19 - 15:00

-

Westan

Malmö B



V7, 14-20 feb. Arr Hylte Halmstad C

2022-02-20 - 13:00

2022-02-20 - 13:00

2022-02-20 - 13:00

Hylte Halmstad C

-

Eneryda B


2022-02-20 - 13:00

-

Hylte Halmstad C

Eneryda B



V8, 21-27 feb Arr: Helsingborg B

2022-02-26 - 13:30

2022-02-26 - 13:30

2022-02-26 - 13:30

Helsingborg B

-

Svedala C


2022-02-26 - 13:30

-

Helsingborg B

Svedala C

2022-02-26 - 15:30

2022-02-26 - 15:30

2022-02-26 - 15:30

Svedala C

-

Hylte Halmstad C


2022-02-26 - 15:30

-

Svedala C

Hylte Halmstad C

2022-02-26 - 17:30

2022-02-26 - 17:30

2022-02-26 - 17:30

Helsingborg B

-

Hylte Halmstad C


2022-02-26 - 17:30

-

Helsingborg B

Hylte Halmstad C



V9, 28 feb- 6 mar. Arr Westan

2022-03-06 - 13:00

2022-03-06 - 13:00

2022-03-06 - 13:00

Westan

-

Kalmar


2022-03-06 - 13:00

-

Westan

Kalmar



V10, 7-13 mars Arr: Svedala C

2022-03-12 - 10:30

2022-03-12 - 10:30

2022-03-12 - 10:30

Svedala C