Div 2 Västra Damer 2021/22

Div 2 Västra Damer

select
Div 2 Västra Damer Div 2 Västra Damer Matches

V38, 20-26 sept Arr: Gråå BK

2021-09-26 - 14:00

Valhalla C

2021-09-26 - 14:00

2021-09-26 - 14:00

Gråå BK

3 - 0

Falkenberg B

Waserbrot Sigmund

2021-09-26 - 14:00

3 - 0

Gråå BK

Falkenberg B

2021-09-26 - 16:00

Valhalla C

2021-09-26 - 16:00

2021-09-26 - 16:00

Falkenberg B

0 - 3

Gothia


2021-09-26 - 16:00

0 - 3

Falkenberg B

Gothia

2021-09-26 - 18:00

Valhalla C

2021-09-26 - 18:00

2021-09-26 - 18:00

Gråå BK

0 - 3

Gothia

Waserbrot Sigmund

2021-09-26 - 18:00

0 - 3

Gråå BK

Gothia



V39, 27 sept-3 okt Arr: Hylte Halmstad B

2021-10-02 - 12:00

2021-10-02 - 12:00

2021-10-02 - 12:00

Hylte Halmstad B

1 - 3

Göteborg B


2021-10-02 - 12:00

1 - 3

Hylte Halmstad B

Göteborg B

2021-10-02 - 14:00

Sturehallen

2021-10-02 - 14:00

2021-10-02 - 14:00

Göteborg B

3 - 2

Gothia


2021-10-02 - 14:00

3 - 2

Göteborg B

Gothia

2021-10-02 - 16:00

Sturehallen

2021-10-02 - 16:00

2021-10-02 - 16:00

Hylte Halmstad B

3 - 0

Gothia


2021-10-02 - 16:00

3 - 0

Hylte Halmstad B

Gothia



V39, 27 sept-3 okt Arr: Ymer B

2021-10-03 - 11:00

2021-10-03 - 11:00

2021-10-03 - 11:00

Ymer B

0 - 3

Gråå BK


2021-10-03 - 11:00

0 - 3

Ymer B

Gråå BK

2021-10-03 - 13:00

2021-10-03 - 13:00

2021-10-03 - 13:00

Gråå BK

0 - 3

Gislaved B


2021-10-03 - 13:00

0 - 3

Gråå BK

Gislaved B

2021-10-03 - 15:00

2021-10-03 - 15:00

2021-10-03 - 15:00

Ymer B

0 - 3

Gislaved B


2021-10-03 - 15:00

0 - 3

Ymer B

Gislaved B



V40, 4-10 okt

Inga matcher finns att visa



V40, 4-10 okt Arr: Göteborg C

2021-10-09 - 16:30

2021-10-09 - 16:30

2021-10-09 - 16:30

Göteborg C

3 - 0

Vindrarp


2021-10-09 - 16:30

3 - 0

Göteborg C

Vindrarp

2021-10-09 - 18:30

Idrottshögskolan, Göteborg

2021-10-09 - 18:30

2021-10-09 - 18:30

Vindrarp

1 - 3

Göteborg C


2021-10-09 - 18:30

1 - 3

Vindrarp

Göteborg C



V41, 11-17 okt Arr: Hylte Halmstad B

2021-10-16 - 12:00

2021-10-16 - 12:00

2021-10-16 - 12:00

Hylte Halmstad B

3 - 0

Vindrarp


2021-10-16 - 12:00

3 - 0

Hylte Halmstad B

Vindrarp

2021-10-16 - 14:00

2021-10-16 - 14:00

2021-10-16 - 14:00

Göteborg B

3 - 0

Vindrarp


2021-10-16 - 14:00

3 - 0

Göteborg B

Vindrarp

2021-10-16 - 16:00

2021-10-16 - 16:00

2021-10-16 - 16:00

Hylte Halmstad B

1 - 3

Göteborg B


2021-10-16 - 16:00

1 - 3

Hylte Halmstad B

Göteborg B



V42, 18-24 okt Arr: Gislaved B

2021-10-23 - 12:00

2021-10-23 - 12:00

2021-10-23 - 12:00

Gislaved B

3 - 2

Gråå BK


2021-10-23 - 12:00

3 - 2

Gislaved B

Gråå BK

2021-10-23 - 14:00

2021-10-23 - 14:00

2021-10-23 - 14:00

Gislaved B

0 - 3

Göteborg B


2021-10-23 - 14:00

0 - 3

Gislaved B

Göteborg B



V45, 8-14 nov Arr: Falkenberg B

2021-11-14 - 11:00

Falkenbergs Idrottshall

2021-11-14 - 11:00

2021-11-14 - 11:00

Falkenberg B

3 - 2

Hylte Halmstad B

Bendiksen Sofia

2021-11-14 - 11:00

3 - 2

Falkenberg B

Hylte Halmstad B

2021-11-14 - 13:00

2021-11-14 - 13:00

2021-11-14 - 13:00

Hylte Halmstad B

3 - 1

Gråå BK


2021-11-14 - 13:00

3 - 1

Hylte Halmstad B

Gråå BK

2021-11-14 - 15:00

Falkenbergs Idrottshall

2021-11-14 - 15:00

2021-11-14 - 15:00

Falkenberg B

3 - 0

Gråå BK

Bendiksen Sofia

2021-11-14 - 15:00

3 - 0

Falkenberg B

Gråå BK



V46, 15-21 nov Arr: KFUM Göteborg C

2021-11-20 - 17:15

Idrottshögskolan

2021-11-20 - 17:15

2021-11-20 - 17:15

Göteborg B

3 - 1

Veddige Varberg B


2021-11-20 - 17:15

3 - 1

Göteborg B

Veddige Varberg B



V47, 22-28 nov Arr: Vindrarp

2021-11-27 - 12:00

2021-11-27 - 12:00

2021-11-27 - 12:00

Vindrarp

0 - 3

Göteborg B


2021-11-27 - 12:00

0 - 3

Vindrarp

Göteborg B

2021-11-27 - 14:00

2021-11-27 - 14:00

2021-11-27 - 14:00

Göteborg B

3 - 0

Gråå BK


2021-11-27 - 14:00

3 - 0

Göteborg B

Gråå BK

2021-11-27 - 16:00

2021-11-27 - 16:00

2021-11-27 - 16:00

Vindrarp

3 - 1

Gråå BK


2021-11-27 - 16:00

3 - 1

Vindrarp

Gråå BK



V47, 22-28 nov Arr: Veddige Varberg B

2021-11-27 - 11:00

2021-11-27 - 11:00

2021-11-27 - 11:00

Veddige Varberg B

3 - 1

Falkenberg B


2021-11-27 - 11:00

3 - 1

Veddige Varberg B

Falkenberg B

2021-11-27 - 13:00

2021-11-27 - 13:00

2021-11-27 - 13:00

Gislaved B

1 - 3

Falkenberg B


2021-11-27 - 13:00

1 - 3

Gislaved B

Falkenberg B

2021-11-27 - 15:00

2021-11-27 - 15:00

2021-11-27 - 15:00

Veddige Varberg B

3 - 1

Gislaved B


2021-11-27 - 15:00

3 - 1

Veddige Varberg B

Gislaved B



V48, 29 nov-5 dec Arr: Gothia

2021-12-05 - 14:30

2021-12-05 - 14:30

2021-12-05 - 14:30

Gothia

-

Veddige Varberg B


2021-12-05 - 14:30

-

Gothia

Veddige Varberg B

2021-12-05 - 16:30

2021-12-05 - 16:30

2021-12-05 - 16:30

Veddige Varberg B

-

Ymer B


2021-12-05 - 16:30

-

Veddige Varberg B

Ymer B

2021-12-05 - 18:30

2021-12-05 - 18:30

2021-12-05 - 18:30

Gothia

-

Ymer B


2021-12-05 - 18:30

-

Gothia

Ymer B



V49, 6-12 dec Arr: Gothia

2021-12-12 - 10:00

2021-12-12 - 10:00

2021-12-12 - 10:00

Gråå BK

-

Gothia


2021-12-12 - 10:00

-

Gråå BK

Gothia

2021-12-12 - 12:00

2021-12-12 - 12:00

2021-12-12 - 12:00

Hylte Halmstad B

-

Gothia


2021-12-12 - 12:00

-

Hylte Halmstad B

Gothia



V50, 13-19 dec Arr: KFUM Göteborg C

2021-12-18 - 14:15

2021-12-18 - 14:15

2021-12-18 - 14:15

Göteborg B

-

Göteborg C


2021-12-18 - 14:15

-

Göteborg B

Göteborg C

2021-12-18 - 16:15

2021-12-18 - 16:15

2021-12-18 - 16:15

Göteborg B

-

Ymer B


2021-12-18 - 16:15

-

Göteborg B

Ymer B

2021-12-18 - 18:15

2021-12-18 - 18:15

2021-12-18 - 18:15

Göteborg C

-

Ymer B


2021-12-18 - 18:15

-

Göteborg C

Ymer B



V12, 21-27 mars Arr: Gislaved B

2022-01-08 - 11:00

2022-01-08 - 11:00

2022-01-08 - 11:00

Gislaved B

-

Veddige Varberg B


2022-01-08 - 11:00

-

Gislaved B

Veddige Varberg B

2022-01-08 - 13:00

2022-01-08 - 13:00

2022-01-08 - 13:00

Göteborg C

-

Veddige Varberg B


2022-01-08 - 13:00

-

Göteborg C

Veddige Varberg B

2022-01-08 - 15:00

2022-01-08 - 15:00

2022-01-08 - 15:00

Gislaved B

-

Göteborg C


2022-01-08 - 15:00

-

Gislaved B

Göteborg C



V2, 10-16 jan Arr: Falkenberg B

2022-01-15 - 11:00

2022-01-15 - 11:00

2022-01-15 - 11:00

Falkenberg B

-

Göteborg C


2022-01-15 - 11:00

-

Falkenberg B

Göteborg C

2022-01-15 - 13:00

2022-01-15 - 13:00

2022-01-15 - 13:00

Göteborg C

-

Gothia


2022-01-15 - 13:00

-

Göteborg C

Gothia

2022-01-15 - 15:00

2022-01-15 - 15:00

2022-01-15 - 15:00

Gothia

-

Falkenberg B


2022-01-15 - 15:00

-

Gothia

Falkenberg B



V2, 10-16 jan Arr: Ymer B

2022-01-16 - 11:00

2022-01-16 - 11:00

2022-01-16 - 11:00

Ymer B

-

Veddige Varberg B


2022-01-16 - 11:00

-

Ymer B

Veddige Varberg B

2022-01-16 - 13:00

2022-01-16 - 13:00

2022-01-16 - 13:00

Ymer B

-

Hylte Halmstad B


2022-01-16 - 13:00

-

Ymer B

Hylte Halmstad B



V4, 24-30 jan Arr: Gislaved B

2022-01-29 - 11:00

2022-01-29 - 11:00

2022-01-29 - 11:00

Gislaved B

-

Gothia


2022-01-29 - 11:00

-

Gislaved B

Gothia

2022-01-29 - 13:00

2022-01-29 - 13:00

2022-01-29 - 13:00

Vindrarp

-

Gothia


2022-01-29 - 13:00

-

Vindrarp

Gothia

2022-01-29 - 15:00

2022-01-29 - 15:00

2022-01-29 - 15:00

Gislaved B

-

Vindrarp


2022-01-29 - 15:00

-

Gislaved B

Vindrarp



V4, 24-30 jan Arr: KFUM Göteborg B

2022-01-29 - 14:15

2022-01-29 - 14:15

2022-01-29 - 14:15

Ymer B