Div 2 Mellersta Västra Damer 2021/22

Div 2 Mellersta Västra Damer

select
Div 2 Mellersta Västra Damer Div 2 Mellersta Västra Damer Matches

V38, 20-26 sept Arr: Västra Ämtervik

2021-09-25 - 13:00

Sparbankshallen, Sunne

2021-09-25 - 13:00

2021-09-25 - 13:00

Västra Ämtervik

3 - 1

Degerfors B


2021-09-25 - 13:00

3 - 1

Västra Ämtervik

Degerfors B

2021-09-25 - 15:00

Sparbankshallen, Sunne

2021-09-25 - 15:00

2021-09-25 - 15:00

Degerfors B

0 - 3

Lindesberg B


2021-09-25 - 15:00

0 - 3

Degerfors B

Lindesberg B

2021-09-25 - 17:00

Sparbankshallen, Sunne

2021-09-25 - 17:00

2021-09-25 - 17:00

Västra Ämtervik

3 - 0

Lindesberg B


2021-09-25 - 17:00

3 - 0

Västra Ämtervik

Lindesberg B



V40, 4-10 okt Arr: KFUM Örebro

2021-10-09 - 11:00

2021-10-09 - 11:00

2021-10-09 - 11:00

KFUM Örebro

3 - 1

Västra Ämtervik


2021-10-09 - 11:00

3 - 1

KFUM Örebro

Västra Ämtervik

2021-10-09 - 13:00

Örebro Idrottshuset

2021-10-09 - 13:00

2021-10-09 - 13:00

Västra Ämtervik

0 - 3

KFUM Jönköping B


2021-10-09 - 13:00

0 - 3

Västra Ämtervik

KFUM Jönköping B

2021-10-09 - 15:00

2021-10-09 - 15:00

2021-10-09 - 15:00

KFUM Örebro

1 - 3

KFUM Jönköping B


2021-10-09 - 15:00

1 - 3

KFUM Örebro

KFUM Jönköping B



V40, 4-10 okt

2021-10-09 - 11:00

2021-10-09 - 11:00

2021-10-09 - 11:00

Falköping

1 - 3

Bjärke


2021-10-09 - 11:00

1 - 3

Falköping

Bjärke



V40, 4-10 okt Arr: Karlstad

2021-10-10 - 11:00

2021-10-10 - 11:00

2021-10-10 - 11:00

Karlstad

3 - 0

Falköping


2021-10-10 - 11:00

3 - 0

Karlstad

Falköping

2021-10-10 - 13:00

Mariebergshallen

2021-10-10 - 13:00

2021-10-10 - 13:00

Falköping

3 - 0

Lindesberg B


2021-10-10 - 13:00

3 - 0

Falköping

Lindesberg B

2021-10-10 - 15:00

Mariebergshallen

2021-10-10 - 15:00

2021-10-10 - 15:00

Karlstad

3 - 0

Lindesberg B


2021-10-10 - 15:00

3 - 0

Karlstad

Lindesberg B



V40, 4-10 okt Arr: Habo

2021-10-10 - 15:00

2021-10-10 - 15:00

2021-10-10 - 15:00

Habo

0 - 3

Trollhättan


2021-10-10 - 15:00

0 - 3

Habo

Trollhättan

2021-10-10 - 17:00

Habo Sporthall A

2021-10-10 - 17:00

2021-10-10 - 17:00

Habo

1 - 3

Trollhättan


2021-10-10 - 17:00

1 - 3

Habo

Trollhättan



V41, 11-17 okt Arr: Karlstad

2021-10-16 - 11:00

Mariebergshallen

2021-10-16 - 11:00

2021-10-16 - 11:00

Karlstad

3 - 0

Falköping


2021-10-16 - 11:00

3 - 0

Karlstad

Falköping

2021-10-16 - 13:00

Mariebergshallen

2021-10-16 - 13:00

2021-10-16 - 13:00

Falköping

0 - 3

Trollhättan


2021-10-16 - 13:00

0 - 3

Falköping

Trollhättan

2021-10-16 - 15:00

2021-10-16 - 15:00

2021-10-16 - 15:00

Karlstad

0 - 3

Trollhättan


2021-10-16 - 15:00

0 - 3

Karlstad

Trollhättan



V42, 18-24 okt

2021-10-23 - 12:00

2021-10-23 - 12:00

2021-10-23 - 12:00

Falköping

3 - 0

KFUM Jönköping B


2021-10-23 - 12:00

3 - 0

Falköping

KFUM Jönköping B



V45, 8-14 nov Arr: Degerfors B

2021-11-14 - 11:00

2021-11-14 - 11:00

2021-11-14 - 11:00

Degerfors B

0 - 3

Västra Ämtervik


2021-11-14 - 11:00

0 - 3

Degerfors B

Västra Ämtervik

2021-11-14 - 13:00

Stora Vallahallen

2021-11-14 - 13:00

2021-11-14 - 13:00

Karlstad

3 - 0

Västra Ämtervik


2021-11-14 - 13:00

3 - 0

Karlstad

Västra Ämtervik

2021-11-14 - 15:00

2021-11-14 - 15:00

2021-11-14 - 15:00

Degerfors B

0 - 3

Karlstad


2021-11-14 - 15:00

0 - 3

Degerfors B

Karlstad



V46, 15-21 nov Arr: Habo

2021-11-20 - 10:00

2021-11-20 - 10:00

2021-11-20 - 10:00

Habo

0 - 3

Falköping


2021-11-20 - 10:00

0 - 3

Habo

Falköping

2021-11-20 - 12:00

Habo Sporthall A

2021-11-20 - 12:00

2021-11-20 - 12:00

Västra Ämtervik

1 - 3

Falköping


2021-11-20 - 12:00

1 - 3

Västra Ämtervik

Falköping

2021-11-20 - 14:00

Habo Sporthall A

2021-11-20 - 14:00

2021-11-20 - 14:00

Habo

3 - 0

Västra Ämtervik


2021-11-20 - 14:00

3 - 0

Habo

Västra Ämtervik



V46, 15-21 nov

2021-11-20 - 19:00

2021-11-20 - 19:00

2021-11-20 - 19:00

KFUM Jönköping B

3 - 0

Västra Ämtervik


2021-11-20 - 19:00

3 - 0

KFUM Jönköping B

Västra Ämtervik



V47, 22-28 nov Arr: Bjärke

2021-11-27 - 11:00

2021-11-27 - 11:00

2021-11-27 - 11:00

Bjärke

3 - 0

KFUM Jönköping B


2021-11-27 - 11:00

3 - 0

Bjärke

KFUM Jönköping B

2021-11-27 - 13:00

Bjärkehallen Sollebrunn

2021-11-27 - 13:00

2021-11-27 - 13:00

KFUM Jönköping B

3 - 0

Degerfors B


2021-11-27 - 13:00

3 - 0

KFUM Jönköping B

Degerfors B

2021-11-27 - 15:00

2021-11-27 - 15:00

2021-11-27 - 15:00

Bjärke

3 - 0

Degerfors B


2021-11-27 - 15:00

3 - 0

Bjärke

Degerfors B



V47, 22-28 nov Arr: Trollhättan

2021-11-27 - 12:00

2021-11-27 - 12:00

2021-11-27 - 12:00

Trollhättan

3 - 0

Falköping


2021-11-27 - 12:00

3 - 0

Trollhättan

Falköping

2021-11-27 - 14:00

2021-11-27 - 14:00

2021-11-27 - 14:00

Falköping

3 - 0

Västra Ämtervik


2021-11-27 - 14:00

3 - 0

Falköping

Västra Ämtervik

2021-11-27 - 16:00

2021-11-27 - 16:00

2021-11-27 - 16:00

Trollhättan

3 - 0

Västra Ämtervik


2021-11-27 - 16:00

3 - 0

Trollhättan

Västra Ämtervik



V48, 29 nov-5 dec Arr: Lindesberg B

2021-12-04 - 11:00

2021-12-04 - 11:00

2021-12-04 - 11:00

Bjärke

3 - 0

KFUM Örebro


2021-12-04 - 11:00

3 - 0

Bjärke

KFUM Örebro

2021-12-04 - 13:00

2021-12-04 - 13:00

2021-12-04 - 13:00

Lindesberg B

0 - 3

Bjärke


2021-12-04 - 13:00

0 - 3

Lindesberg B

Bjärke

2021-12-04 - 15:00

2021-12-04 - 15:00

2021-12-04 - 15:00

Lindesberg B

3 - 0

KFUM Örebro


2021-12-04 - 15:00

3 - 0

Lindesberg B

KFUM Örebro



V48, 29 nov-5 dec Arr: Karlstad

2021-12-05 - 11:00

2021-12-05 - 11:00

2021-12-05 - 11:00

Karlstad

3 - 1

Habo


2021-12-05 - 11:00

3 - 1

Karlstad

Habo

2021-12-05 - 13:00

2021-12-05 - 13:00

2021-12-05 - 13:00

Habo

3 - 0

Degerfors B


2021-12-05 - 13:00

3 - 0

Habo

Degerfors B

2021-12-05 - 15:00

2021-12-05 - 15:00

2021-12-05 - 15:00

Karlstad

3 - 0

Degerfors B


2021-12-05 - 15:00

3 - 0

Karlstad

Degerfors B



V49, 6-12 dec Arr: KFUM Jönköping B

2021-12-11 - 11:00

2021-12-11 - 11:00

2021-12-11 - 11:00

KFUM Jönköping B

3 - 2

Habo


2021-12-11 - 11:00

3 - 2

KFUM Jönköping B

Habo

2021-12-11 - 13:00

2021-12-11 - 13:00

2021-12-11 - 13:00

Habo

0 - 3

Bjärke


2021-12-11 - 13:00

0 - 3

Habo

Bjärke

2021-12-11 - 15:00

2021-12-11 - 15:00

2021-12-11 - 15:00

KFUM Jönköping B

0 - 3

Bjärke


2021-12-11 - 15:00

0 - 3

KFUM Jönköping B

Bjärke



V2, 10-16 jan Arr: Degerfors B

2021-12-18 - 10:00

2021-12-18 - 10:00

2021-12-18 - 10:00

Habo

0 - 3

Falköping


2021-12-18 - 10:00

0 - 3

Habo

Falköping

2021-12-18 - 12:00

2021-12-18 - 12:00

2021-12-18 - 12:00

Falköping

3 - 0

KFUM Örebro


2021-12-18 - 12:00

3 - 0

Falköping

KFUM Örebro

2021-12-18 - 14:00

2021-12-18 - 14:00

2021-12-18 - 14:00

Habo

1 - 3

KFUM Örebro


2021-12-18 - 14:00

1 - 3

Habo

KFUM Örebro

2022-01-16 - 13:00

2022-01-16 - 13:00

2022-01-16 - 13:00

Degerfors B

2 - 3

Habo


2022-01-16 - 13:00

2 - 3

Degerfors B

Habo

2022-01-16 - 15:00

2022-01-16 - 15:00

2022-01-16 - 15:00

Habo

3 - 1

Lindesberg B


2022-01-16 - 15:00

3 - 1

Habo

Lindesberg B

2022-01-16 - 17:00

2022-01-16 - 17:00

2022-01-16 - 17:00

Degerfors B

0 - 3

Lindesberg B


2022-01-16 - 17:00

0 - 3