Div 3 Södra Damer 2020/21

Div 3 Södra Damer

select
Div 3 Södra Damer Div 3 Södra Damer Matches

V40, 28 sep-4 okt Arr: Svedala C

2020-10-03 - 15:00

Aggarpshallen Svedala

2020-10-03 - 15:00

2020-10-03 - 15:00

Svedala C

3 - 1

Gislaved C


2020-10-03 - 15:00

3 - 1

Svedala C

Gislaved C

2020-10-03 - 17:00

Aggarpshallen Svedala

2020-10-03 - 17:00

2020-10-03 - 17:00

Gislaved C

2 - 3

Eneryda Utveckling


2020-10-03 - 17:00

2 - 3

Gislaved C

Eneryda Utveckling

2020-10-03 - 19:00

Aggarpshallen Svedala

2020-10-03 - 19:00

2020-10-03 - 19:00

Svedala C

2 - 3

Eneryda Utveckling


2020-10-03 - 19:00

2 - 3

Svedala C

Eneryda Utveckling



V40, 28 sep-4 okt Arr: Falkenberg B

2020-10-03 - 11:00

2020-10-03 - 11:00

2020-10-03 - 11:00

Falkenberg B

3 - 0

Gislaved B


2020-10-03 - 11:00

3 - 0

Falkenberg B

Gislaved B

2020-10-03 - 13:00

Falkhallen

2020-10-03 - 13:00

2020-10-03 - 13:00

Gislaved B

3 - 0

Bjärred


2020-10-03 - 13:00

3 - 0

Gislaved B

Bjärred

2020-10-03 - 15:00

2020-10-03 - 15:00

2020-10-03 - 15:00

Falkenberg B

3 - 0

Bjärred


2020-10-03 - 15:00

3 - 0

Falkenberg B

Bjärred



V42, 12-18 okt Arr: Bjärred

2020-10-17 - 16:00

Rutsborgshallen

2020-10-17 - 16:00

2020-10-17 - 16:00

Veddige Varberg B

3 - 1

Gislaved C


2020-10-17 - 16:00

3 - 1

Veddige Varberg B

Gislaved C

2020-10-31 - 12:30

Rutsborgshallen

2020-10-31 - 12:30

2020-10-31 - 12:30

Bjärred

-

Gislaved C


2020-10-31 - 12:30

-

Bjärred

Gislaved C

2020-10-31 - 16:30

Rutsborgshallen

2020-10-31 - 16:30

2020-10-31 - 16:30

Bjärred

-

Veddige Varberg B


2020-10-31 - 16:30

-

Bjärred

Veddige Varberg B



V42, 12-18 okt Arr: Malmö B

2020-10-17 - 10:00

2020-10-17 - 10:00

2020-10-17 - 10:00

Malmö B

3 - 1

Eneryda Utveckling

Alkhafaji Bashar

2020-10-17 - 10:00

3 - 1

Malmö B

Eneryda Utveckling

2020-10-17 - 12:30

Glasbruksskolan

2020-10-17 - 12:30

2020-10-17 - 12:30

Eneryda Utveckling

0 - 3

Falkenberg B


2020-10-17 - 12:30

0 - 3

Eneryda Utveckling

Falkenberg B

2020-10-17 - 15:00

2020-10-17 - 15:00

2020-10-17 - 15:00

Malmö B

2 - 3

Falkenberg B

Alkhafaji Bashar

2020-10-17 - 15:00

2 - 3

Malmö B

Falkenberg B



V42, 12-18 okt Arr: Gislaved B

2020-10-17 - 10:00

Gisle Sportcenter

2020-10-17 - 10:00

2020-10-17 - 10:00

Gislaved B

3 - 0

Hylte Halmstad C


2020-10-17 - 10:00

3 - 0

Gislaved B

Hylte Halmstad C

2020-10-17 - 12:00

Gisle Sportcenter

2020-10-17 - 12:00

2020-10-17 - 12:00

Hylte Halmstad C

2 - 3

Svedala C


2020-10-17 - 12:00

2 - 3

Hylte Halmstad C

Svedala C

2020-10-17 - 14:00

Gisle Sportcenter

2020-10-17 - 14:00

2020-10-17 - 14:00

Gislaved B

3 - 0

Svedala C


2020-10-17 - 14:00

3 - 0

Gislaved B

Svedala C



V45, 2-8 nov Arr: Eneryda Utveckling

2020-11-07 - 11:00

2020-11-07 - 11:00

2020-11-07 - 11:00

Eneryda Utveckling

-

Gislaved B


2020-11-07 - 11:00

-

Eneryda Utveckling

Gislaved B

2020-11-07 - 13:00

Haganäshallen

2020-11-07 - 13:00

2020-11-07 - 13:00

Veddige Varberg B

-

Gislaved B


2020-11-07 - 13:00

-

Veddige Varberg B

Gislaved B

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

Eneryda Utveckling

-

Veddige Varberg B


2020-11-07 - 15:00

-

Eneryda Utveckling

Veddige Varberg B



V45, 2-8 nov Arr: Bjärred

2020-11-07 - 12:30

2020-11-07 - 12:30

2020-11-07 - 12:30

Bjärred

-

Malmö B


2020-11-07 - 12:30

-

Bjärred

Malmö B

2020-11-07 - 14:30

2020-11-07 - 14:30

2020-11-07 - 14:30

Malmö B

-

Svedala C


2020-11-07 - 14:30

-

Malmö B

Svedala C

2020-11-07 - 16:30

2020-11-07 - 16:30

2020-11-07 - 16:30

Bjärred

-

Svedala C


2020-11-07 - 16:30

-

Bjärred

Svedala C



V45, 2-8 nov Arr: Gislaved C

2020-11-07 - 10:00

2020-11-07 - 10:00

2020-11-07 - 10:00

Gislaved C

-

Falkenberg B


2020-11-07 - 10:00

-

Gislaved C

Falkenberg B

2020-11-07 - 12:00

2020-11-07 - 12:00

2020-11-07 - 12:00

Falkenberg B

-

Hylte Halmstad C


2020-11-07 - 12:00

-

Falkenberg B

Hylte Halmstad C

2020-11-07 - 14:00

2020-11-07 - 14:00

2020-11-07 - 14:00

Gislaved C

-

Hylte Halmstad C


2020-11-07 - 14:00

-

Gislaved C

Hylte Halmstad C



V47, 16-22 nov Arr: Veddige/Varberg

2020-11-21 - 11:00

Rolfstorps Idrottshall

2020-11-21 - 11:00

2020-11-21 - 11:00

Veddige Varberg B

-

Malmö B


2020-11-21 - 11:00

-

Veddige Varberg B

Malmö B

2020-11-21 - 13:00

Rolfstorps Idrottshall

2020-11-21 - 13:00

2020-11-21 - 13:00

Malmö B

-

Hylte Halmstad C


2020-11-21 - 13:00

-

Malmö B

Hylte Halmstad C

2020-11-21 - 15:00

Rolfstorps Idrottshall

2020-11-21 - 15:00

2020-11-21 - 15:00

Veddige Varberg B

-

Hylte Halmstad C


2020-11-21 - 15:00

-

Veddige Varberg B

Hylte Halmstad C



V49, 30 nov-6 dec Arr: Eneryda Utveckling

2020-12-06 - 10:00

2020-12-06 - 10:00

2020-12-06 - 10:00

Eneryda Utveckling

-

Bjärred


2020-12-06 - 10:00

-

Eneryda Utveckling

Bjärred

2020-12-06 - 12:00

2020-12-06 - 12:00

2020-12-06 - 12:00

Bjärred

-

Hylte Halmstad C


2020-12-06 - 12:00

-

Bjärred

Hylte Halmstad C

2020-12-06 - 14:00

2020-12-06 - 14:00

2020-12-06 - 14:00

Eneryda Utveckling

-

Hylte Halmstad C


2020-12-06 - 14:00

-

Eneryda Utveckling

Hylte Halmstad C



V49, 30 nov-6 dec Arr: Gislaved B

2020-12-06 - 10:00

2020-12-06 - 10:00

2020-12-06 - 10:00

Gislaved B

-

Malmö B


2020-12-06 - 10:00

-

Gislaved B

Malmö B

2020-12-06 - 12:00

2020-12-06 - 12:00

2020-12-06 - 12:00

Gislaved C

-

Malmö B


2020-12-06 - 12:00

-

Gislaved C

Malmö B

2020-12-06 - 14:00

2020-12-06 - 14:00

2020-12-06 - 14:00

Gislaved B

-

Gislaved C


2020-12-06 - 14:00

-

Gislaved B

Gislaved C



13 Round

2021-01-09 - 12:00

2021-01-09 - 12:00

2021-01-09 - 12:00

Hylte Halmstad C

-

Veddige Varberg B


2021-01-09 - 12:00

-

Hylte Halmstad C

Veddige Varberg B

2021-01-09 - 14:00

2021-01-09 - 14:00

2021-01-09 - 14:00

Malmö B

-

Veddige Varberg B


2021-01-09 - 14:00

-

Malmö B

Veddige Varberg B

2021-01-09 - 16:00

2021-01-09 - 16:00

2021-01-09 - 16:00

Hylte Halmstad C

-

Malmö B


2021-01-09 - 16:00

-

Hylte Halmstad C

Malmö B



V50, 7-13 dec Arr: Veddige Varberg B

2020-12-13 - 11:00

Rolfstorps Idrottshall

2020-12-13 - 11:00

2020-12-13 - 11:00

Veddige Varberg B

-

Svedala C


2020-12-13 - 11:00

-

Veddige Varberg B

Svedala C

2020-12-13 - 13:00

Rolfstorps Idrottshall

2020-12-13 - 13:00

2020-12-13 - 13:00

Svedala C

-

Falkenberg B


2020-12-13 - 13:00

-

Svedala C

Falkenberg B

2020-12-13 - 15:00

Rolfstorps Idrottshall

2020-12-13 - 15:00

2020-12-13 - 15:00

Veddige Varberg B

-

Falkenberg B


2020-12-13 - 15:00

-

Veddige Varberg B

Falkenberg B



14 Round

2021-01-09 - 12:30

2021-01-09 - 12:30

2021-01-09 - 12:30

Bjärred

-

Gislaved B


2021-01-09 - 12:30

-

Bjärred

Gislaved B

2021-01-09 - 14:30

2021-01-09 - 14:30

2021-01-09 - 14:30

Gislaved B

-

Falkenberg B


2021-01-09 - 14:30

-

Gislaved B

Falkenberg B

2021-01-09 - 16:30

2021-01-09 - 16:30

2021-01-09 - 16:30

Bjärred

-

Falkenberg B


2021-01-09 - 16:30

-

Bjärred

Falkenberg B



15 Round

2021-01-09 - 11:00

2021-01-09 - 11:00

2021-01-09 - 11:00

Eneryda Utveckling

-

Svedala C


2021-01-09 - 11:00

-

Eneryda Utveckling

Svedala C

2021-01-09 - 13:00

2021-01-09 - 13:00

2021-01-09 - 13:00

Gislaved C

-

Svedala C


2021-01-09 - 13:00

-

Gislaved C

Svedala C

2021-01-09 - 15:00

2021-01-09 - 15:00

2021-01-09 - 15:00

Eneryda Utveckling

-

Gislaved C


2021-01-09 - 15:00

-

Eneryda Utveckling

Gislaved C



16 Round

2021-01-30 - 10:00

2021-01-30 - 10:00

2021-01-30 - 10:00

Gislaved C

-

Bjärred


2021-01-30 - 10:00

-

Gislaved C

Bjärred

2021-01-30 - 12:00

2021-01-30 - 12:00

2021-01-30 - 12:00

Veddige Varberg B

-

Bjärred


2021-01-30 - 12:00

-

Veddige Varberg B

Bjärred

2021-01-30 - 14:00