U23-SM 2019 Damer

U23-SM 2019 Damer

select
Gruppspel A Gruppspel A Matches

Grupp A

2019-11-02 - 09:00

Idrottshallen

2019-11-02 - 09:00

2019-11-02 - 09:00

Engelholm

2 - 0

Hylte Halmstad

Habo

2019-11-02 - 09:00

2 - 0

Engelholm

Hylte Halmstad

2019-11-02 - 10:15

Idrottshallen

2019-11-02 - 10:15

2019-11-02 - 10:15

Lidingö

2 - 0

Habo

Engelholm

2019-11-02 - 10:15

2 - 0

Lidingö

Habo

2019-11-02 - 11:30

Idrottshallen

2019-11-02 - 11:30

2019-11-02 - 11:30

Habo

0 - 2

Engelholm

Hylte Halmstad

2019-11-02 - 11:30

0 - 2

Habo

Engelholm

2019-11-02 - 14:45

Bollhuset A

2019-11-02 - 14:45

2019-11-02 - 14:45

Hylte Halmstad

0 - 2

Lidingö

Habo

2019-11-02 - 14:45

0 - 2

Hylte Halmstad

Lidingö

2019-11-02 - 17:15

Bollhuset A

2019-11-02 - 17:15

2019-11-02 - 17:15

Engelholm

2 - 0

Lidingö

Hylte Halmstad

2019-11-02 - 17:15

2 - 0

Engelholm

Lidingö

2019-11-02 - 18:30

Bollhuset B

2019-11-02 - 18:30

2019-11-02 - 18:30

Hylte Halmstad

1 - 2

Habo

Lidingö

2019-11-02 - 18:30

1 - 2

Hylte Halmstad

Habo

Gruppspel B Gruppspel B Matches

Grupp B

2019-11-02 - 09:00

Bollhuset B

2019-11-02 - 09:00

2019-11-02 - 09:00

Örebro

2 - 0

Svedala

Lund

2019-11-02 - 09:00

2 - 0

Örebro

Svedala

2019-11-02 - 10:15

Bollhuset B

2019-11-02 - 10:15

2019-11-02 - 10:15

Värnamo

2 - 0

Lund

Örebro

2019-11-02 - 10:15

2 - 0

Värnamo

Lund

2019-11-02 - 11:30

Bollhuset B

2019-11-02 - 11:30

2019-11-02 - 11:30

Lund

0 - 2

Örebro

Svedala

2019-11-02 - 11:30

0 - 2

Lund

Örebro

2019-11-02 - 14:45

Bollhuset B

2019-11-02 - 14:45

2019-11-02 - 14:45

Svedala

2 - 1

Värnamo

Lund

2019-11-02 - 14:45

2 - 1

Svedala

Värnamo

2019-11-02 - 16:00

Bollhuset B

2019-11-02 - 16:00

2019-11-02 - 16:00

Örebro

2 - 0

Värnamo

Svedala

2019-11-02 - 16:00

2 - 0

Örebro

Värnamo

2019-11-02 - 17:15

Bollhuset B

2019-11-02 - 17:15

2019-11-02 - 17:15

Svedala

2 - 0

Lund

Värnamo

2019-11-02 - 17:15

2 - 0

Svedala

Lund

Slutspel plac 1-4 Slutspel plac 1-4 Matches

Semifinal

2019-11-03 - 09:00

Idrottshallen

2019-11-03 - 09:00

2019-11-03 - 09:00

Engelholm

2 - 0

Svedala


2019-11-03 - 09:00

2 - 0

Engelholm

Svedala

2019-11-03 - 10:15

Idrottshallen

2019-11-03 - 10:15

2019-11-03 - 10:15

Örebro

2 - 0

Lidingö


2019-11-03 - 10:15

2 - 0

Örebro

Lidingö



Plac 3-4

2019-11-03 - 11:30

Idrottshallen

2019-11-03 - 11:30

2019-11-03 - 11:30

Svedala

2 - 0

Lidingö


2019-11-03 - 11:30

2 - 0

Svedala

Lidingö



Final

2019-11-03 - 15:30

Idrottshallen

2019-11-03 - 15:30

2019-11-03 - 15:30

Engelholm

0 - 2

Örebro


2019-11-03 - 15:30

0 - 2

Engelholm

Örebro

Slutspel plac 5-8 Slutspel plac 5-8 Matches

Plac 5-8

2019-11-03 - 10:15

Bollhuset B

2019-11-03 - 10:15

2019-11-03 - 10:15

Habo

0 - 2

Lund

Hylte Halmstad

2019-11-03 - 10:15

0 - 2

Habo

Lund

2019-11-03 - 11:30

Bollhuset B

2019-11-03 - 11:30

2019-11-03 - 11:30

Värnamo

2 - 0

Hylte Halmstad

Förlorare 3A/4B

2019-11-03 - 11:30

2 - 0

Värnamo

Hylte Halmstad



Plac 7-8

2019-11-03 - 14:00

Bollhuset B

2019-11-03 - 14:00

2019-11-03 - 14:00

Habo

0 - 2

Hylte Halmstad

Förlorare Plac 5-6

2019-11-03 - 14:00

0 - 2

Habo

Hylte Halmstad



Plac 5-6

2019-11-03 - 12:45

Bollhuset B

2019-11-03 - 12:45

2019-11-03 - 12:45

Lund

1 - 2

Värnamo

Förlorare 3B/4A

2019-11-03 - 12:45

1 - 2

Lund

Värnamo