Junior-SM 2020/21 Damer

Junior-SM 2019/20 Damer

select
Grupp A Grupp A Matches

Grupp A

2020-09-12 - 09:30

Tälje 1

2020-09-12 - 09:30

2020-09-12 - 09:30

Habo Wolley

0 - 2

Ljungby

Sollentuna

2020-09-12 - 09:30

0 - 2

Habo Wolley

Ljungby

2020-09-12 - 12:00

Tälje 1

2020-09-12 - 12:00

2020-09-12 - 12:00

Ljungby

0 - 2

Sollentuna

Habo

2020-09-12 - 12:00

0 - 2

Ljungby

Sollentuna

2020-09-12 - 14:30

Tälje 1

2020-09-12 - 14:30

2020-09-12 - 14:30

Sollentuna

2 - 0

Habo Wolley

Ljungby

2020-09-12 - 14:30

2 - 0

Sollentuna

Habo Wolley

Grupp B Grupp B Matches

Grupp B

2020-09-12 - 09:30

Tälje 2

2020-09-12 - 09:30

2020-09-12 - 09:30

Västerås

0 - 2

Ymer

Falkenberg

2020-09-12 - 09:30

0 - 2

Västerås

Ymer

2020-09-12 - 12:00

Tälje 2

2020-09-12 - 12:00

2020-09-12 - 12:00

Ymer

0 - 2

Falkenberg

Västerås

2020-09-12 - 12:00

0 - 2

Ymer

Falkenberg

2020-09-12 - 14:30

Tälje 2

2020-09-12 - 14:30

2020-09-12 - 14:30

Falkenberg

2 - 0

Västerås

Ymer

2020-09-12 - 14:30

2 - 0

Falkenberg

Västerås

Grupp C Grupp C Matches

Grupp C

2020-09-12 - 09:30

Rosenborg

2020-09-12 - 09:30

2020-09-12 - 09:30

Lidingö

2 - 0

Engelholm

Lindesberg

2020-09-12 - 09:30

2 - 0

Lidingö

Engelholm

2020-09-12 - 12:00

Rosenborg

2020-09-12 - 12:00

2020-09-12 - 12:00

Engelholm

2 - 0

Lindesberg

Lidingö

2020-09-12 - 12:00

2 - 0

Engelholm

Lindesberg

2020-09-12 - 14:30

Rosenborg

2020-09-12 - 14:30

2020-09-12 - 14:30

Lindesberg

1 - 2

Lidingö

Engelholm

2020-09-12 - 14:30

1 - 2

Lindesberg

Lidingö

Grupp D Grupp D Matches

Grupp D

2020-09-12 - 09:30

Gymnasiet

2020-09-12 - 09:30

2020-09-12 - 09:30

Svedala

2 - 0

Solna

KFUM Skellefteå

2020-09-12 - 09:30

2 - 0

Svedala

Solna

2020-09-12 - 12:00

Gymnasiet

2020-09-12 - 12:00

2020-09-12 - 12:00

Solna

0 - 2

KFUM Skellefteå

Svedala

2020-09-12 - 12:00

0 - 2

Solna

KFUM Skellefteå

2020-09-12 - 14:30

Gymnasiet

2020-09-12 - 14:30

2020-09-12 - 14:30

KFUM Skellefteå

2 - 1

Svedala

Solna

2020-09-12 - 14:30

2 - 1

KFUM Skellefteå

Svedala

Slutspel Plac 1-12 Slutspel Plac 1-12 Matches

Åttondelsfinaler

2020-09-12 - 17:00

Tälje 1

2020-09-12 - 17:00

2020-09-12 - 17:00

Svedala

2 - 0

Habo Wolley

Falkenberg

2020-09-12 - 17:00

2 - 0

Svedala

Habo Wolley

2020-09-12 - 17:00

Gymnasiet

2020-09-12 - 17:00

2020-09-12 - 17:00

Ljungby

2 - 0

Solna

Lidingö

2020-09-12 - 17:00

2 - 0

Ljungby

Solna

2020-09-12 - 17:00

Rosenborg

2020-09-12 - 17:00

2020-09-12 - 17:00

Ymer

0 - 2

Lindesberg

Sollentuna

2020-09-12 - 17:00

0 - 2

Ymer

Lindesberg

2020-09-12 - 17:00

Tälje 2

2020-09-12 - 17:00

2020-09-12 - 17:00

Engelholm

2 - 0

Västerås

KFUM Skellefteå

2020-09-12 - 17:00

2 - 0

Engelholm

Västerås



Kvartsfinaler

2020-09-12 - 19:30

Tälje 1

2020-09-12 - 19:30

2020-09-12 - 19:30

Sollentuna

2 - 0

Lindesberg

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-12 - 19:30

2 - 0

Sollentuna

Lindesberg

2020-09-12 - 19:30

Gymnasiet

2020-09-12 - 19:30

2020-09-12 - 19:30

Skellefteå

0 - 2

Engelholm

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-12 - 19:30

0 - 2

Skellefteå

Engelholm

2020-09-12 - 19:30

Rosenborg

2020-09-12 - 19:30

2020-09-12 - 19:30

Lidingö

2 - 1

Svedala

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-12 - 19:30

2 - 1

Lidingö

Svedala

2020-09-12 - 19:30

Tälje 2

2020-09-12 - 19:30

2020-09-12 - 19:30

Falkenberg

0 - 2

Ljungby

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-12 - 19:30

0 - 2

Falkenberg

Ljungby



Plac 9-12

2020-09-13 - 08:15

Rosenborg

2020-09-13 - 08:15

2020-09-13 - 08:15

Ymer

1 - 2

Habo Wolley

Team Valla

2020-09-13 - 08:15

1 - 2

Ymer

Habo Wolley

2020-09-13 - 08:15

Gymnasiet

2020-09-13 - 08:15

2020-09-13 - 08:15

Västerås

2 - 1

Solna

Uppsala

2020-09-13 - 08:15

2 - 1

Västerås

Solna



Plac 5-8

2020-09-13 - 08:45

Tälje 1

2020-09-13 - 08:45

2020-09-13 - 08:45

Lindesberg

1 - 2

Svedala

Arrangör

2020-09-13 - 08:45

1 - 2

Lindesberg

Svedala

2020-09-13 - 08:45

Tälje 2

2020-09-13 - 08:45

2020-09-13 - 08:45

Skellefteå

1 - 2

Falkenberg

Arrangör

2020-09-13 - 08:45

1 - 2

Skellefteå

Falkenberg



Semifinaler

2020-09-13 - 10:15

Tälje 1

2020-09-13 - 10:15

2020-09-13 - 10:15

Sollentuna

2 - 0

Engelholm

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 10:15

2 - 0

Sollentuna

Engelholm

2020-09-13 - 10:15

Tälje 2

2020-09-13 - 10:15

2020-09-13 - 10:15

Lidingö

2 - 0

Ljungby

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 10:15

2 - 0

Lidingö

Ljungby



Plac 11-12

2020-09-13 - 12:00

Gymnasiet

2020-09-13 - 12:00

2020-09-13 - 12:00

Ymer

0 - 2

Solna

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 12:00

0 - 2

Ymer

Solna



Plac 9-10

2020-09-13 - 13:15

Rosenborg

2020-09-13 - 13:15

2020-09-13 - 13:15

Habo Wolley

2 - 0

Västerås

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 13:15

2 - 0

Habo Wolley

Västerås



Plac 7-8

2020-09-13 - 14:30

Gymnasiet

2020-09-13 - 14:30

2020-09-13 - 14:30

Lindesberg

2 - 0

Skellefteå

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 14:30

2 - 0

Lindesberg

Skellefteå



Plac 5-6

2020-09-13 - 12:45

Tälje 1

2020-09-13 - 12:45

2020-09-13 - 12:45

Svedala

2 - 0

Falkenberg

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 12:45

2 - 0

Svedala

Falkenberg



Plac 3-4

2020-09-13 - 14:00

Tälje 1

2020-09-13 - 14:00

2020-09-13 - 14:00

Engelholm

2 - 1

Ljungby

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 14:00

2 - 1

Engelholm

Ljungby



Final

2020-09-13 - 15:30

Tälje 1

2020-09-13 - 15:30

2020-09-13 - 15:30

Sollentuna

3 - 0

Lidingö

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 15:30

3 - 0

Sollentuna

Lidingö