Div 3 Östra Herrar 2020/21

Div 3 Östra Herrar

select
Div 3 Östra Herrar Div 3 Östra Herrar Matches

V39, 21-27 sep Arr: Suld

2020-09-27 - 09:45

2020-09-27 - 09:45

2020-09-27 - 09:45

Suld

3 - 0

Södermalm C


2020-09-27 - 09:45

3 - 0

Suld

Södermalm C

2020-09-27 - 11:45

Forsgrenska

2020-09-27 - 11:45

2020-09-27 - 11:45

Södermalm C

3 - 0

Solna C


2020-09-27 - 11:45

3 - 0

Södermalm C

Solna C

2020-09-27 - 13:45

2020-09-27 - 13:45

2020-09-27 - 13:45

Suld

3 - 0

Solna C


2020-09-27 - 13:45

3 - 0

Suld

Solna C



V40, 28 sep-4 okt Arr: Solna C

2020-10-03 - 13:00

2020-10-03 - 13:00

2020-10-03 - 13:00

Solna C

1 - 3

Uppsala C


2020-10-03 - 13:00

1 - 3

Solna C

Uppsala C

2020-10-03 - 15:00

Solnahallen B

2020-10-03 - 15:00

2020-10-03 - 15:00

Uppsala C

2 - 3

Hästhagen


2020-10-03 - 15:00

2 - 3

Uppsala C

Hästhagen

2020-10-03 - 17:00

2020-10-03 - 17:00

2020-10-03 - 17:00

Solna C

0 - 3

Hästhagen


2020-10-03 - 17:00

0 - 3

Solna C

Hästhagen



V42, 12-18 okt Arr: Hästhagen

2020-10-17 - 11:00

Järla Sorthall

2020-10-17 - 11:00

2020-10-17 - 11:00

Hästhagen

0 - 3

Suld


2020-10-17 - 11:00

0 - 3

Hästhagen

Suld

2020-10-17 - 13:00

Järla Sorthall

2020-10-17 - 13:00

2020-10-17 - 13:00

Västerås B

0 - 3

Suld


2020-10-17 - 13:00

0 - 3

Västerås B

Suld

2020-10-17 - 15:00

Järla Sorthall

2020-10-17 - 15:00

2020-10-17 - 15:00

Hästhagen

3 - 2

Västerås B


2020-10-17 - 15:00

3 - 2

Hästhagen

Västerås B



V44, 26 okt-1 nov Arr: Västerås B

2020-10-31 - 11:00

2020-10-31 - 11:00

2020-10-31 - 11:00

Västerås B

-

Solna C


2020-10-31 - 11:00

-

Västerås B

Solna C

2020-10-31 - 13:00

Wenströmska Hallen

2020-10-31 - 13:00

2020-10-31 - 13:00

Solna C

-

Täby


2020-10-31 - 13:00

-

Solna C

Täby

2020-10-31 - 15:00

2020-10-31 - 15:00

2020-10-31 - 15:00

Västerås B

-

Täby


2020-10-31 - 15:00

-

Västerås B

Täby



V45, 2-8 nov Arr: Täby

2020-11-07 - 10:00

2020-11-07 - 10:00

2020-11-07 - 10:00

Täby

-

Suld


2020-11-07 - 10:00

-

Täby

Suld

2020-11-07 - 12:00

2020-11-07 - 12:00

2020-11-07 - 12:00

Suld

-

Uppsala C


2020-11-07 - 12:00

-

Suld

Uppsala C

2020-11-07 - 14:00

2020-11-07 - 14:00

2020-11-07 - 14:00

Täby

-

Uppsala C


2020-11-07 - 14:00

-

Täby

Uppsala C



V47, 16-22 nov Arr: Uppsala C

2020-11-22 - 12:45

2020-11-22 - 12:45

2020-11-22 - 12:45

Uppsala C

-

Södermalm C


2020-11-22 - 12:45

-

Uppsala C

Södermalm C

2020-11-22 - 14:45

Bolandsskolan

2020-11-22 - 14:45

2020-11-22 - 14:45

Södermalm C

-

Västerås B


2020-11-22 - 14:45

-

Södermalm C

Västerås B

2020-11-22 - 16:45

2020-11-22 - 16:45

2020-11-22 - 16:45

Uppsala C

-

Västerås B


2020-11-22 - 16:45

-

Uppsala C

Västerås B



V49, 30 nov-6 dec Arr: Södermalm C

2020-12-06 - 09:45

2020-12-06 - 09:45

2020-12-06 - 09:45

Södermalm C

-

Hästhagen


2020-12-06 - 09:45

-

Södermalm C

Hästhagen

2020-12-06 - 11:45

Forsgrenska

2020-12-06 - 11:45

2020-12-06 - 11:45

Hästhagen

-

Täby


2020-12-06 - 11:45

-

Hästhagen

Täby

2020-12-06 - 13:45

2020-12-06 - 13:45

2020-12-06 - 13:45

Södermalm C

-

Täby


2020-12-06 - 13:45

-

Södermalm C

Täby



8 Round

2021-01-10 - 11:00

2021-01-10 - 11:00

2021-01-10 - 11:00

Solna C

-

Södermalm C


2021-01-10 - 11:00

-

Solna C

Södermalm C

2021-01-10 - 13:00

2021-01-10 - 13:00

2021-01-10 - 13:00

Södermalm C

-

Suld


2021-01-10 - 13:00

-

Södermalm C

Suld

2021-01-10 - 15:00

2021-01-10 - 15:00

2021-01-10 - 15:00

Solna C

-

Suld


2021-01-10 - 15:00

-

Solna C

Suld



9 Round

2021-03-27 - 12:45

2021-03-27 - 12:45

2021-03-27 - 12:45

Uppsala C

-

Solna C


2021-03-27 - 12:45

-

Uppsala C

Solna C

2021-03-27 - 14:45

2021-03-27 - 14:45

2021-03-27 - 14:45

Hästhagen

-

Solna C


2021-03-27 - 14:45

-

Hästhagen

Solna C

2021-03-27 - 17:00

2021-03-27 - 17:00

2021-03-27 - 17:00

Hästhagen

-

Uppsala C


2021-03-27 - 17:00

-

Hästhagen

Uppsala C



10 Round

2021-01-30 - 11:00

2021-01-30 - 11:00

2021-01-30 - 11:00

Västerås B

-

Hästhagen


2021-01-30 - 11:00

-

Västerås B

Hästhagen

2021-01-30 - 13:00

2021-01-30 - 13:00

2021-01-30 - 13:00

Suld

-

Hästhagen


2021-01-30 - 13:00

-

Suld

Hästhagen

2021-01-30 - 15:00

2021-01-30 - 15:00

2021-01-30 - 15:00

Suld

-

Västerås B


2021-01-30 - 15:00

-

Suld

Västerås B



11 Round

2021-02-13 - 10:00

2021-02-13 - 10:00

2021-02-13 - 10:00

Täby

-

Västerås B


2021-02-13 - 10:00

-

Täby

Västerås B

2021-02-13 - 12:00

2021-02-13 - 12:00

2021-02-13 - 12:00

Solna C

-

Västerås B


2021-02-13 - 12:00

-

Solna C

Västerås B

2021-02-13 - 14:00

2021-02-13 - 14:00

2021-02-13 - 14:00

Täby

-

Solna C


2021-02-13 - 14:00

-

Täby

Solna C



12 Round

2021-02-20 - 11:45

2021-02-20 - 11:45

2021-02-20 - 11:45

Suld

-

Täby


2021-02-20 - 11:45

-

Suld

Täby

2021-02-20 - 13:45

2021-02-20 - 13:45

2021-02-20 - 13:45

Uppsala C

-

Täby


2021-02-20 - 13:45

-

Uppsala C

Täby

2021-02-20 - 15:45

2021-02-20 - 15:45

2021-02-20 - 15:45

Uppsala C

-

Suld


2021-02-20 - 15:45

-

Uppsala C

Suld



13 Round

2021-03-13 - 09:45

2021-03-13 - 09:45

2021-03-13 - 09:45

Södermalm C

-

Uppsala C


2021-03-13 - 09:45

-

Södermalm C

Uppsala C

2021-03-13 - 11:45

2021-03-13 - 11:45

2021-03-13 - 11:45

Västerås B

-

Södermalm C


2021-03-13 - 11:45

-

Västerås B

Södermalm C

2021-03-13 - 13:45

2021-03-13 - 13:45

2021-03-13 - 13:45

Västerås B

-

Uppsala C


2021-03-13 - 13:45

-

Västerås B

Uppsala C



14 Round

2021-03-06 - 11:00

2021-03-06 - 11:00

2021-03-06 - 11:00

Hästhagen

-

Södermalm C


2021-03-06 - 11:00

-

Hästhagen

Södermalm C

2021-03-06 - 13:00

2021-03-06 - 13:00

2021-03-06 - 13:00

Täby

-

Södermalm C


2021-03-06 - 13:00

-

Täby

Södermalm C

2021-03-06 - 15:00

2021-03-06 - 15:00

2021-03-06 - 15:00

Täby

-

Hästhagen


2021-03-06 - 15:00

-

Täby

Hästhagen