Div 2 Mellersta Herrar 2020/21

Div 2 Mellersta Herrar

select
Div 2 Mellersta Herrar Div 2 Mellersta Herrar Matches

V39, 21-27 sep Arr: Skara

2020-09-27 - 12:00

2020-09-27 - 12:00

2020-09-27 - 12:00

Skara

2 - 3

Habo C


2020-09-27 - 12:00

2 - 3

Skara

Habo C

2020-09-27 - 14:00

Idrottshallen

2020-09-27 - 14:00

2020-09-27 - 14:00

Habo C

2 - 3

KFUM Örebro B


2020-09-27 - 14:00

2 - 3

Habo C

KFUM Örebro B

2020-09-27 - 16:00

2020-09-27 - 16:00

2020-09-27 - 16:00

Skara

0 - 3

KFUM Örebro B


2020-09-27 - 16:00

0 - 3

Skara

KFUM Örebro B



V40, 28 sep-4 okt

2020-10-03 - 10:00

2020-10-03 - 10:00

2020-10-03 - 10:00

RIG Falköping C

3 - 1

Habo C


2020-10-03 - 10:00

3 - 1

RIG Falköping C

Habo C



V40, 28 sep-4 okt Arr: Falköping

2020-10-04 - 11:00

2020-10-04 - 11:00

2020-10-04 - 11:00

Falköping

0 - 3

Linköpings VC


2020-10-04 - 11:00

0 - 3

Falköping

Linköpings VC

2020-10-04 - 13:00

Frejahallen B

2020-10-04 - 13:00

2020-10-04 - 13:00

Linköpings VC

3 - 1

Karlstad


2020-10-04 - 13:00

3 - 1

Linköpings VC

Karlstad

2020-10-04 - 15:00

2020-10-04 - 15:00

2020-10-04 - 15:00

Falköping

0 - 3

Karlstad


2020-10-04 - 15:00

0 - 3

Falköping

Karlstad



V40, 28 sep-4 okt Arr: Mariestad

2020-10-04 - 10:00

2020-10-04 - 10:00

2020-10-04 - 10:00

Mariestad

1 - 3

KFUM Jönköping


2020-10-04 - 10:00

1 - 3

Mariestad

KFUM Jönköping

2020-10-04 - 12:00

unicahallen

2020-10-04 - 12:00

2020-10-04 - 12:00

KFUM Jönköping

0 - 3

Trollhättan


2020-10-04 - 12:00

0 - 3

KFUM Jönköping

Trollhättan

2020-10-04 - 14:00

2020-10-04 - 14:00

2020-10-04 - 14:00

Mariestad

2 - 3

Trollhättan


2020-10-04 - 14:00

2 - 3

Mariestad

Trollhättan



V41, 5-11 okt Arr: Linköpings VC

2020-10-10 - 12:45

2020-10-10 - 12:45

2020-10-10 - 12:45

Linköpings VC

3 - 2

Mariestad


2020-10-10 - 12:45

3 - 2

Linköpings VC

Mariestad

2020-10-10 - 14:30

Folkungahallen

2020-10-10 - 14:30

2020-10-10 - 14:30

KFUM Örebro B

3 - 0

Mariestad


2020-10-10 - 14:30

3 - 0

KFUM Örebro B

Mariestad

2020-10-10 - 16:30

2020-10-10 - 16:30

2020-10-10 - 16:30

Linköpings VC

3 - 1

KFUM Örebro B


2020-10-10 - 16:30

3 - 1

Linköpings VC

KFUM Örebro B



V41, 5-11 okt

2020-10-10 - 15:00

2020-10-10 - 15:00

2020-10-10 - 15:00

Trollhättan

3 - 0

RIG Falköping C


2020-10-10 - 15:00

3 - 0

Trollhättan

RIG Falköping C



V42, 12-18 okt Arr: KFUM Jönköping

2020-10-17 - 11:00

2020-10-17 - 11:00

2020-10-17 - 11:00

KFUM Jönköping

3 - 0

Skara


2020-10-17 - 11:00

3 - 0

KFUM Jönköping

Skara

2020-10-17 - 13:00

Södra Vätterbygdens Folkhögskola

2020-10-17 - 13:00

2020-10-17 - 13:00

Karlstad

3 - 1

Skara


2020-10-17 - 13:00

3 - 1

Karlstad

Skara

2020-10-17 - 15:00

2020-10-17 - 15:00

2020-10-17 - 15:00

KFUM Jönköping

3 - 0

Karlstad


2020-10-17 - 15:00

3 - 0

KFUM Jönköping

Karlstad



V42, 12-18 okt Arr: RIG Falköping C

2020-10-17 - 11:00

2020-10-17 - 11:00

2020-10-17 - 11:00

RIG Falköping C

3 - 1

Linköpings VC


2020-10-17 - 11:00

3 - 1

RIG Falköping C

Linköpings VC



V42, 12-18 okt Arr: Trollhätan

2020-10-18 - 11:00

2020-10-18 - 11:00

2020-10-18 - 11:00

Trollhättan

2 - 3

Falköping


2020-10-18 - 11:00

2 - 3

Trollhättan

Falköping

2020-10-18 - 13:00

Syltehallen

2020-10-18 - 13:00

2020-10-18 - 13:00

Falköping

1 - 3

Habo C


2020-10-18 - 13:00

1 - 3

Falköping

Habo C

2020-10-18 - 15:00

2020-10-18 - 15:00

2020-10-18 - 15:00

Trollhättan

0 - 3

Habo C


2020-10-18 - 15:00

0 - 3

Trollhättan

Habo C



V43, 19-25 okt Arr: Falköping

2020-10-21 - 13:00

Frejahallen A

2020-10-21 - 13:00

2020-10-21 - 13:00

Falköping

1 - 3

RIG Falköping C


2020-10-21 - 13:00

1 - 3

Falköping

RIG Falköping C



V45, 2-8 nov Arr: RIG Falköping C

2020-11-07 - 18:30

2020-11-07 - 18:30

2020-11-07 - 18:30

RIG Falköping C

-

KFUM Örebro B


2020-11-07 - 18:30

-

RIG Falköping C

KFUM Örebro B



V45, 2-8 nov Arr: Trollhättan

2020-11-07 - 14:00

2020-11-07 - 14:00

2020-11-07 - 14:00

Trollhättan

-

Skara


2020-11-07 - 14:00

-

Trollhättan

Skara

2020-11-07 - 16:00

2020-11-07 - 16:00

2020-11-07 - 16:00

Linköpings VC

-

Skara


2020-11-07 - 16:00

-

Linköpings VC

Skara

2020-11-07 - 18:00

2020-11-07 - 18:00

2020-11-07 - 18:00

Trollhättan

-

Linköpings VC


2020-11-07 - 18:00

-

Trollhättan

Linköpings VC



V46, 9-15 nov Arr: KFUM Örebro

2020-11-15 - 11:00

2020-11-15 - 11:00

2020-11-15 - 11:00

KFUM Örebro B

-

Falköping


2020-11-15 - 11:00

-

KFUM Örebro B

Falköping

2020-11-15 - 13:00

2020-11-15 - 13:00

2020-11-15 - 13:00

Falköping

-

KFUM Jönköping


2020-11-15 - 13:00

-

Falköping

KFUM Jönköping

2020-11-15 - 15:00

2020-11-15 - 15:00

2020-11-15 - 15:00

KFUM Örebro B

-

KFUM Jönköping


2020-11-15 - 15:00

-

KFUM Örebro B

KFUM Jönköping



V46, 9-15 nov Arr: Habo C

2020-11-15 - 10:00

2020-11-15 - 10:00

2020-11-15 - 10:00

Habo C

-

Mariestad


2020-11-15 - 10:00

-

Habo C

Mariestad

2020-11-15 - 12:30

2020-11-15 - 12:30

2020-11-15 - 12:30

Mariestad

-

Karlstad


2020-11-15 - 12:30

-

Mariestad

Karlstad

2020-11-15 - 14:30

2020-11-15 - 14:30

2020-11-15 - 14:30

Habo C

-

Karlstad


2020-11-15 - 14:30

-

Habo C

Karlstad



15 Round

2020-11-15 - 17:30

2020-11-15 - 17:30

2020-11-15 - 17:30

RIG Falköping C

-

Skara


2020-11-15 - 17:30

-

RIG Falköping C

Skara



16 Round

2020-11-18 - 19:00

2020-11-18 - 19:00

2020-11-18 - 19:00

Mariestad

-

RIG Falköping C


2020-11-18 - 19:00

-

Mariestad

RIG Falköping C



17 Round

2020-11-28 - 17:00

2020-11-28 - 17:00

2020-11-28 - 17:00

RIG Falköping C

-

Karlstad


2020-11-28 - 17:00

-

RIG Falköping C

Karlstad



18 Round

2020-11-29 - 11:00

2020-11-29 - 11:00

2020-11-29 - 11:00

Falköping

-

Skara


2020-11-29 - 11:00

-

Falköping

Skara

2020-11-29 - 13:00

2020-11-29 - 13:00

2020-11-29 - 13:00

Skara

-

Mariestad


2020-11-29 - 13:00

-

Skara

Mariestad

2020-11-29 - 15:00

2020-11-29 - 15:00

2020-11-29 - 15:00

Falköping

-

Mariestad


2020-11-29 - 15:00

-

Falköping

Mariestad



19 Round

2020-12-06 - 09:00

2020-12-06 - 09:00

2020-12-06 - 09:00

KFUM Örebro B

-

Karlstad


2020-12-06 - 09:00

-

KFUM Örebro B

Karlstad

2020-12-06 - 11:00

2020-12-06 - 11:00

2020-12-06 - 11:00

Trollhättan

-

Karlstad


2020-12-06 - 11:00

-

Trollhättan

Karlstad

2020-12-06 - 13:00

2020-12-06 - 13:00

2020-12-06 - 13:00

KFUM Örebro B

-

Trollhättan


2020-12-06 - 13:00

-

KFUM Örebro B

Trollhättan



20 Round

2020-12-05 - 10:00

2020-12-05 - 10:00

2020-12-05 - 10:00

KFUM Jönköping

-

Habo C


2020-12-05 - 10:00

-

KFUM Jönköping

Habo C

2020-12-05 - 12:00

2020-12-05 - 12:00

2020-12-05 - 12:00

Habo C

-

Linköpings VC


2020-12-05 - 12:00

-

Habo C

Linköpings VC

2020-12-05 - 14:00

2020-12-05 - 14:00

2020-12-05 - 14:00

KFUM Jönköping

-

Linköpings VC


2020-12-05 - 14:00

-

KFUM Jönköping

Linköpings VC



21 Round

2020-12-12 - 11:00

2020-12-12 - 11:00

2020-12-12 - 11:00

KFUM Örebro B

-

Skara


2020-12-12 - 11:00

-

KFUM Örebro B

Skara