Div 2 Mellersta Östra Damer 2020/21

Div 2 Mellersta Östra Damer

select
Div 2 Mellersta Östra Damer Div 2 Mellersta Östra Damer Matches

V40, 28 sep-4 okt Arr: Vansbro

2020-10-03 - 12:00

2020-10-03 - 12:00

2020-10-03 - 12:00

Vansbro

3 - 2

Solna B


2020-10-03 - 12:00

3 - 2

Vansbro

Solna B

2020-10-03 - 14:00

Myrbacka skolan Dala-Järna

2020-10-03 - 14:00

2020-10-03 - 14:00

Sollentuna E

1 - 3

Solna B


2020-10-03 - 14:00

1 - 3

Sollentuna E

Solna B

2020-10-03 - 16:00

2020-10-03 - 16:00

2020-10-03 - 16:00

Vansbro

3 - 1

Sollentuna E


2020-10-03 - 16:00

3 - 1

Vansbro

Sollentuna E



V40, 28 sep-4 okt Arr: Falu VK

2020-10-03 - 12:00

2020-10-03 - 12:00

2020-10-03 - 12:00

Falu VK

3 - 0

Sätra


2020-10-03 - 12:00

3 - 0

Falu VK

Sätra

2020-10-03 - 14:00

Falun

2020-10-03 - 14:00

2020-10-03 - 14:00

Sätra

3 - 0

Täby Volley


2020-10-03 - 14:00

3 - 0

Sätra

Täby Volley

2020-10-03 - 16:00

2020-10-03 - 16:00

2020-10-03 - 16:00

Falu VK

3 - 0

Täby Volley


2020-10-03 - 16:00

3 - 0

Falu VK

Täby Volley



V40, 28 sep-4 okt Arr: Uppsala C

2020-10-03 - 12:45

2020-10-03 - 12:45

2020-10-03 - 12:45

Uppsala C

0 - 3

Vallentuna B


2020-10-03 - 12:45

0 - 3

Uppsala C

Vallentuna B

2020-10-03 - 14:45

Bolandsskolan

2020-10-03 - 14:45

2020-10-03 - 14:45

Vallentuna B

0 - 3

Sthlms Vingar B


2020-10-03 - 14:45

0 - 3

Vallentuna B

Sthlms Vingar B

2020-10-03 - 17:00

2020-10-03 - 17:00

2020-10-03 - 17:00

Uppsala C

2 - 3

Sthlms Vingar B


2020-10-03 - 17:00

2 - 3

Uppsala C

Sthlms Vingar B



V42, 12-18 okt Arr: Sthlms Vingar B

2020-10-17 - 11:45

Forsgrenska

2020-10-17 - 11:45

2020-10-17 - 11:45

Sthlms Vingar B

3 - 0

Sollentuna E


2020-10-17 - 11:45

3 - 0

Sthlms Vingar B

Sollentuna E

2020-10-17 - 13:45

Forsgrenska

2020-10-17 - 13:45

2020-10-17 - 13:45

Falu VK

3 - 1

Sollentuna E


2020-10-17 - 13:45

3 - 1

Falu VK

Sollentuna E

2020-10-17 - 15:45

Forsgrenska

2020-10-17 - 15:45

2020-10-17 - 15:45

Sthlms Vingar B

3 - 0

Falu VK


2020-10-17 - 15:45

3 - 0

Sthlms Vingar B

Falu VK



V42, 12-18 okt Arr: Vallentuna

2020-10-17 - 10:00

2020-10-17 - 10:00

2020-10-17 - 10:00

Vallentuna B

3 - 1

Täby Volley


2020-10-17 - 10:00

3 - 1

Vallentuna B

Täby Volley

2020-10-17 - 12:00

Tellushallen

2020-10-17 - 12:00

2020-10-17 - 12:00

Täby Volley

0 - 3

Vansbro


2020-10-17 - 12:00

0 - 3

Täby Volley

Vansbro

2020-10-17 - 14:00

2020-10-17 - 14:00

2020-10-17 - 14:00

Vallentuna B

3 - 1

Vansbro


2020-10-17 - 14:00

3 - 1

Vallentuna B

Vansbro



V45, 2-8 nov Arr: Sollentuna E

2020-11-07 - 11:00

2020-11-07 - 11:00

2020-11-07 - 11:00

Sollentuna E

-

Uppsala C


2020-11-07 - 11:00

-

Sollentuna E

Uppsala C

2020-11-07 - 13:00

2020-11-07 - 13:00

2020-11-07 - 13:00

Uppsala C

-

Täby Volley


2020-11-07 - 13:00

-

Uppsala C

Täby Volley

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

Sollentuna E

-

Täby Volley


2020-11-07 - 15:00

-

Sollentuna E

Täby Volley



V45, 2-8 nov Arr: Solna B

2020-11-07 - 11:00

2020-11-07 - 11:00

2020-11-07 - 11:00

Solna B

-

Vallentuna B


2020-11-07 - 11:00

-

Solna B

Vallentuna B

2020-11-07 - 13:00

2020-11-07 - 13:00

2020-11-07 - 13:00

Falu VK

-

Vallentuna B


2020-11-07 - 13:00

-

Falu VK

Vallentuna B

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

Solna B

-

Falu VK


2020-11-07 - 15:00

-

Solna B

Falu VK



V45, 2-8 nov Arr: Sthlms Vingar B

2020-11-07 - 11:45

Forsgrenska

2020-11-07 - 11:45

2020-11-07 - 11:45

Sthlms Vingar B

-

Sätra


2020-11-07 - 11:45

-

Sthlms Vingar B

Sätra

2020-11-07 - 13:45

2020-11-07 - 13:45

2020-11-07 - 13:45

Sätra

-

Vansbro


2020-11-07 - 13:45

-

Sätra

Vansbro

2020-11-07 - 15:45

Forsgrenska

2020-11-07 - 15:45

2020-11-07 - 15:45

Sthlms Vingar B

-

Vansbro


2020-11-07 - 15:45

-

Sthlms Vingar B

Vansbro



V47, 16-22 nov Arr: Sätra

2020-11-22 - 10:00

-

2020-11-22 - 10:00

2020-11-22 - 10:00

Sätra

-

Uppsala C


2020-11-22 - 10:00

-

Sätra

Uppsala C

2020-11-22 - 12:00

2020-11-22 - 12:00

2020-11-22 - 12:00

Solna B

-

Uppsala C


2020-11-22 - 12:00

-

Solna B

Uppsala C

2020-11-22 - 14:00

2020-11-22 - 14:00

2020-11-22 - 14:00

Sätra

-

Solna B


2020-11-22 - 14:00

-

Sätra

Solna B



V49, 30 nov-6 dec Arr: Falu VK

2020-12-05 - 11:00

2020-12-05 - 11:00

2020-12-05 - 11:00

Falu VK

-

Vansbro


2020-12-05 - 11:00

-

Falu VK

Vansbro

2020-12-05 - 13:30

2020-12-05 - 13:30

2020-12-05 - 13:30

Vansbro

-

Uppsala C


2020-12-05 - 13:30

-

Vansbro

Uppsala C

2020-12-05 - 16:00

2020-12-05 - 16:00

2020-12-05 - 16:00

Falu VK

-

Uppsala C


2020-12-05 - 16:00

-

Falu VK

Uppsala C



V49, 30 nov-6 dec Arr: Vallentuna B

2020-12-05 - 10:00

2020-12-05 - 10:00

2020-12-05 - 10:00

Vallentuna B

-

Sollentuna E


2020-12-05 - 10:00

-

Vallentuna B

Sollentuna E

2020-12-05 - 12:00

2020-12-05 - 12:00

2020-12-05 - 12:00

Sollentuna E

-

Sätra


2020-12-05 - 12:00

-

Sollentuna E

Sätra

2020-12-05 - 14:00

2020-12-05 - 14:00

2020-12-05 - 14:00

Vallentuna B

-

Sätra


2020-12-05 - 14:00

-

Vallentuna B

Sätra



V49, 30 nov-6 dec Arr: Solna B

2020-12-06 - 11:00

2020-12-06 - 11:00

2020-12-06 - 11:00

Solna B

-

Sthlms Vingar B


2020-12-06 - 11:00

-

Solna B

Sthlms Vingar B

2020-12-06 - 13:00

Forsgrenska

2020-12-06 - 13:00

2020-12-06 - 13:00

Sthlms Vingar B

-

Täby Volley


2020-12-06 - 13:00

-

Sthlms Vingar B

Täby Volley

2020-12-06 - 15:00

2020-12-06 - 15:00

2020-12-06 - 15:00

Solna B

-

Täby Volley


2020-12-06 - 15:00

-

Solna B

Täby Volley



V1, 4-10 jan Arr: Täby Volley

2021-01-09 - 11:00

2021-01-09 - 11:00

2021-01-09 - 11:00

Täby Volley

-

Falu VK


2021-01-09 - 11:00

-

Täby Volley

Falu VK

2021-01-09 - 13:00

2021-01-09 - 13:00

2021-01-09 - 13:00

Sätra

-

Falu VK


2021-01-09 - 13:00

-

Sätra

Falu VK

2021-01-09 - 15:00

2021-01-09 - 15:00

2021-01-09 - 15:00

Täby Volley

-

Sätra


2021-01-09 - 15:00

-

Täby Volley

Sätra



V1, 4-10 jan Arr: Solna B

2021-01-09 - 11:00

2021-01-09 - 11:00

2021-01-09 - 11:00

Solna B

-

Sollentuna E


2021-01-09 - 11:00

-

Solna B

Sollentuna E

2021-01-09 - 13:00

2021-01-09 - 13:00

2021-01-09 - 13:00

Sollentuna E

-

Vansbro


2021-01-09 - 13:00

-

Sollentuna E

Vansbro

2021-01-09 - 15:00

2021-01-09 - 15:00

2021-01-09 - 15:00

Solna B

-

Vansbro


2021-01-09 - 15:00

-

Solna B

Vansbro



V1, 4-10 jan Arr: Sthlms Vingar B

2021-01-10 - 09:45

Forsgrenska

2021-01-10 - 09:45

2021-01-10 - 09:45

Sthlms Vingar B

-

Vallentuna B


2021-01-10 - 09:45

-

Sthlms Vingar B

Vallentuna B

2021-01-10 - 11:45

2021-01-10 - 11:45

2021-01-10 - 11:45

Vallentuna B

-

Uppsala C


2021-01-10 - 11:45

-

Vallentuna B

Uppsala C

2021-01-10 - 13:45

Forsgrenska

2021-01-10 - 13:45

2021-01-10 - 13:45

Sthlms Vingar B

-

Uppsala C


2021-01-10 - 13:45

-

Sthlms Vingar B

Uppsala C



V4, 25-31 jan Arr: Sollentuna E

2021-01-30 - 11:00

2021-01-30 - 11:00

2021-01-30 - 11:00

Sollentuna E

-

Sthlms Vingar B


2021-01-30 - 11:00

-

Sollentuna E

Sthlms Vingar B

2021-01-30 - 13:00

2021-01-30 - 13:00

2021-01-30 - 13:00

Falu VK

-

Sthlms Vingar B


2021-01-30 - 13:00

-

Falu VK

Sthlms Vingar B