Div 2 Mellersta Västra Damer 2020/21

Div 2 Mellersta Västra Damer

select
Div 2 Mellersta Västra Damer Div 2 Mellersta Västra Damer Matches

V39, 21-27 sep Arr: Karlstad

2020-09-26 - 11:00

2020-09-26 - 11:00

2020-09-26 - 11:00

Karlstad

0 - 3

Bjärke


2020-09-26 - 11:00

0 - 3

Karlstad

Bjärke

2020-09-26 - 13:00

Mariebergshallen

2020-09-26 - 13:00

2020-09-26 - 13:00

Bjärke

3 - 0

Degerfors B


2020-09-26 - 13:00

3 - 0

Bjärke

Degerfors B

2020-09-26 - 15:00

2020-09-26 - 15:00

2020-09-26 - 15:00

Karlstad

3 - 0

Degerfors B


2020-09-26 - 15:00

3 - 0

Karlstad

Degerfors B



V39, 21-27 sep Arr: Lindesberg B

2020-09-26 - 11:00

2020-09-26 - 11:00

2020-09-26 - 11:00

Lindesberg B

3 - 0

Västra Ämtervik


2020-09-26 - 11:00

3 - 0

Lindesberg B

Västra Ämtervik

2020-09-26 - 13:00

Lindesberg Arena

2020-09-26 - 13:00

2020-09-26 - 13:00

Västra Ämtervik

0 - 3

Trollhättan


2020-09-26 - 13:00

0 - 3

Västra Ämtervik

Trollhättan

2020-09-26 - 15:00

2020-09-26 - 15:00

2020-09-26 - 15:00

Lindesberg B

3 - 2

Trollhättan


2020-09-26 - 15:00

3 - 2

Lindesberg B

Trollhättan



V39, 21-27 sep Arr: Habo

2020-09-27 - 10:00

2020-09-27 - 10:00

2020-09-27 - 10:00

Habo

3 - 0

Team Valla


2020-09-27 - 10:00

3 - 0

Habo

Team Valla

2020-09-27 - 12:30

Habo Sporthall

2020-09-27 - 12:30

2020-09-27 - 12:30

Team Valla

0 - 3

KFUM Örebro


2020-09-27 - 12:30

0 - 3

Team Valla

KFUM Örebro

2020-09-27 - 14:30

2020-09-27 - 14:30

2020-09-27 - 14:30

Habo

3 - 2

KFUM Örebro


2020-09-27 - 14:30

3 - 2

Habo

KFUM Örebro



V41, 5-11 okt Arr: Västra Ämtervik

2020-10-10 - 13:00

Sparbankshallen, Sunne

2020-10-10 - 13:00

2020-10-10 - 13:00

Västra Ämtervik

0 - 3

Habo


2020-10-10 - 13:00

0 - 3

Västra Ämtervik

Habo

2020-10-10 - 15:00

Sparbankshallen, Sunne

2020-10-10 - 15:00

2020-10-10 - 15:00

Degerfors B

0 - 3

Habo


2020-10-10 - 15:00

0 - 3

Degerfors B

Habo

2020-10-10 - 17:00

Sparbankshallen

2020-10-10 - 17:00

2020-10-10 - 17:00

Västra Ämtervik

3 - 1

Degerfors B


2020-10-10 - 17:00

3 - 1

Västra Ämtervik

Degerfors B



V41, 5-11 okt Arr: KFUM Örebro B

2020-10-11 - 10:00

2020-10-11 - 10:00

2020-10-11 - 10:00

KFUM Örebro

0 - 3

Lindesberg B


2020-10-11 - 10:00

0 - 3

KFUM Örebro

Lindesberg B

2020-10-11 - 12:00

Idrottshuset

2020-10-11 - 12:00

2020-10-11 - 12:00

Lindesberg B

3 - 0

Bjärke


2020-10-11 - 12:00

3 - 0

Lindesberg B

Bjärke

2020-10-11 - 14:00

2020-10-11 - 14:00

2020-10-11 - 14:00

KFUM Örebro

3 - 1

Bjärke


2020-10-11 - 14:00

3 - 1

KFUM Örebro

Bjärke



V42, 12-18 okt Arr: Team Valla

2020-10-17 - 12:45

2020-10-17 - 12:45

2020-10-17 - 12:45

Team Valla

2 - 3

Trollhättan


2020-10-17 - 12:45

2 - 3

Team Valla

Trollhättan

2020-10-17 - 14:30

Folkungahallen

2020-10-17 - 14:30

2020-10-17 - 14:30

Trollhättan

3 - 1

Karlstad


2020-10-17 - 14:30

3 - 1

Trollhättan

Karlstad

2020-10-17 - 16:30

2020-10-17 - 16:30

2020-10-17 - 16:30

Team Valla

1 - 3

Karlstad


2020-10-17 - 16:30

1 - 3

Team Valla

Karlstad



V45, 2-8 nov Arr: Degerfors B

2020-11-07 - 11:00

2020-11-07 - 11:00

2020-11-07 - 11:00

Degerfors B

-

Team Valla


2020-11-07 - 11:00

-

Degerfors B

Team Valla

2020-11-07 - 13:00

Storavalla hallen

2020-11-07 - 13:00

2020-11-07 - 13:00

Lindesberg B

-

Team Valla


2020-11-07 - 13:00

-

Lindesberg B

Team Valla

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

Degerfors B

-

Lindesberg B


2020-11-07 - 15:00

-

Degerfors B

Lindesberg B



V45, 2-8 nov Arr: Bjärke

2020-11-07 - 11:00

2020-11-07 - 11:00

2020-11-07 - 11:00

Bjärke

-

Habo


2020-11-07 - 11:00

-

Bjärke

Habo

2020-11-07 - 13:00

2020-11-07 - 13:00

2020-11-07 - 13:00

Habo

-

Trollhättan


2020-11-07 - 13:00

-

Habo

Trollhättan

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

Bjärke

-

Trollhättan


2020-11-07 - 15:00

-

Bjärke

Trollhättan



V46, 9-15 nov Arr: KFUM Örebro

2020-11-14 - 10:00

2020-11-14 - 10:00

2020-11-14 - 10:00

KFUM Örebro

-

Karlstad


2020-11-14 - 10:00

-

KFUM Örebro

Karlstad

2020-11-14 - 12:00

2020-11-14 - 12:00

2020-11-14 - 12:00

Västra Ämtervik

-

Karlstad


2020-11-14 - 12:00

-

Västra Ämtervik

Karlstad

2020-11-14 - 14:00

2020-11-14 - 14:00

2020-11-14 - 14:00

KFUM Örebro

-

Västra Ämtervik


2020-11-14 - 14:00

-

KFUM Örebro

Västra Ämtervik



V49, 30 nov-6 dec Arr: Lindesberg B

2020-12-05 - 11:00

2020-12-05 - 11:00

2020-12-05 - 11:00

Lindesberg B

-

Karlstad


2020-12-05 - 11:00

-

Lindesberg B

Karlstad

2020-12-05 - 13:00

2020-12-05 - 13:00

2020-12-05 - 13:00

Karlstad

-

Habo


2020-12-05 - 13:00

-

Karlstad

Habo

2020-12-05 - 15:00

2020-12-05 - 15:00

2020-12-05 - 15:00

Lindesberg B

-

Habo


2020-12-05 - 15:00

-

Lindesberg B

Habo



V49, 30 nov-6 dec Arr: Degerfors B

2020-12-05 - 10:00

2020-12-05 - 10:00

2020-12-05 - 10:00

Degerfors B

-

KFUM Örebro


2020-12-05 - 10:00

-

Degerfors B

KFUM Örebro

2020-12-05 - 12:00

2020-12-05 - 12:00

2020-12-05 - 12:00

KFUM Örebro

-

Trollhättan


2020-12-05 - 12:00

-

KFUM Örebro

Trollhättan

2020-12-05 - 14:00

2020-12-05 - 14:00

2020-12-05 - 14:00

Degerfors B

-

Trollhättan


2020-12-05 - 14:00

-

Degerfors B

Trollhättan



V49, 30 nov-6 dec Arr: Team Valla

2020-12-05 - 12:45

2020-12-05 - 12:45

2020-12-05 - 12:45

Team Valla

-

Västra Ämtervik


2020-12-05 - 12:45

-

Team Valla

Västra Ämtervik

2020-12-05 - 14:30

2020-12-05 - 14:30

2020-12-05 - 14:30

Bjärke

-

Västra Ämtervik


2020-12-05 - 14:30

-

Bjärke

Västra Ämtervik

2020-12-05 - 16:30

2020-12-05 - 16:30

2020-12-05 - 16:30

Team Valla

-

Bjärke


2020-12-05 - 16:30

-

Team Valla

Bjärke



V2, 11-17 jan Arr: Trollhättan

2021-01-16 - 13:00

2021-01-16 - 13:00

2021-01-16 - 13:00

Trollhättan

-

Lindesberg B


2021-01-16 - 13:00

-

Trollhättan

Lindesberg B

2021-01-16 - 15:00

2021-01-16 - 15:00

2021-01-16 - 15:00

Västra Ämtervik

-

Lindesberg B


2021-01-16 - 15:00

-

Västra Ämtervik

Lindesberg B

2021-01-16 - 17:00

2021-01-16 - 17:00

2021-01-16 - 17:00

Trollhättan

-

Västra Ämtervik


2021-01-16 - 17:00

-

Trollhättan

Västra Ämtervik



V2, 11-17 jan Arr: KFUM Örebro

2021-01-17 - 11:00

2021-01-17 - 11:00

2021-01-17 - 11:00

KFUM Örebro

-

Team Valla


2021-01-17 - 11:00

-

KFUM Örebro

Team Valla

2021-01-17 - 13:00

2021-01-17 - 13:00

2021-01-17 - 13:00

Team Valla

-

Habo


2021-01-17 - 13:00

-

Team Valla

Habo

2021-01-17 - 15:00

2021-01-17 - 15:00

2021-01-17 - 15:00

KFUM Örebro

-

Habo


2021-01-17 - 15:00

-

KFUM Örebro

Habo



V2, 11-17 jan Arr: Degerfors B

2021-01-17 - 11:00

2021-01-17 - 11:00

2021-01-17 - 11:00

Degerfors B

-

Karlstad


2021-01-17 - 11:00

-

Degerfors B

Karlstad

2021-01-17 - 13:00

2021-01-17 - 13:00

2021-01-17 - 13:00

Bjärke

-

Karlstad


2021-01-17 - 13:00

-

Bjärke

Karlstad

2021-01-17 - 15:00

2021-01-17 - 15:00

2021-01-17 - 15:00

Degerfors B

-

Bjärke


2021-01-17 - 15:00

-

Degerfors B

Bjärke



V6, 8-14 feb Arr: Bjärke

2021-02-13 - 11:00

2021-02-13 - 11:00

2021-02-13 - 11:00

Bjärke

-

KFUM Örebro


2021-02-13 - 11:00

-

Bjärke

KFUM Örebro

2021-02-13 - 13:00

2021-02-13 - 13:00

2021-02-13 - 13:00

Lindesberg B

-

KFUM Örebro


2021-02-13 - 13:00

-

Lindesberg B

KFUM Örebro