Elitserien Damer 2020/21

Elitserien Damer

select
Elitserien Damer Elitserien Damer Matches

V39, 21-27 sep

2020-09-26 - 13:00

Halmstad Arena

2020-09-26 - 13:00

2020-09-26 - 13:00

Hylte Halmstad

-

Engelholm

Magnusson Johan
Björklund Håkan

2020-09-26 - 13:00

-

Hylte Halmstad

Engelholm

2020-09-26 - 14:00

IKSU Sport-Helsingfors

2020-09-26 - 14:00

2020-09-26 - 14:00

IKSU

-

Värnamo

Vukovic Davor
Westberg Sune

2020-09-26 - 14:00

-

IKSU

Värnamo

2020-09-26 - 14:30

Arena Satelliten

2020-09-26 - 14:30

2020-09-26 - 14:30

Sollentuna

-

Örebro

Hussain Shahid
Stenbock Martin

2020-09-26 - 14:30

-

Sollentuna

Örebro

2020-09-26 - 15:00

Lindesberg Arena

2020-09-26 - 15:00

2020-09-26 - 15:00

Lindesberg

-

Linköpings VC

Byhlin Malin
Prnjavorac Senad

2020-09-26 - 15:00

-

Lindesberg

Linköpings VC

2020-09-26 - 15:00

Idrottshallen

2020-09-26 - 15:00

2020-09-26 - 15:00

Lund

-

RIG Falköping

Edholm Markus
Bernström Stefan

2020-09-26 - 15:00

-

Lund

RIG Falköping



V40, 28 sep-4 okt

2020-10-03 - 14:00

Gisle Sportcenter

2020-10-03 - 14:00

2020-10-03 - 14:00

Gislaved

-

Sollentuna

Bernström Stefan
Ghotbi Peyman

2020-10-03 - 14:00

-

Gislaved

Sollentuna

2020-10-03 - 14:00

Idrottshuset

2020-10-03 - 14:00

2020-10-03 - 14:00

Örebro

-

Lund

Hussain Shahid
Byhlin Malin

2020-10-03 - 14:00

-

Örebro

Lund

2020-10-03 - 14:30

Frejahallen A

2020-10-03 - 14:30

2020-10-03 - 14:30

RIG Falköping

-

IKSU

Almén Pär
Kharazmi Kazem

2020-10-03 - 14:30

-

RIG Falköping

IKSU

2020-10-03 - 16:00

Linköpings Sporthall

2020-10-03 - 16:00

2020-10-03 - 16:00

Linköpings VC

-

Hylte Halmstad

Göktan Damla
Stenbock Martin

2020-10-03 - 16:00

-

Linköpings VC

Hylte Halmstad

2020-10-04 - 16:00

Kungsgårdshallen

2020-10-04 - 16:00

2020-10-04 - 16:00

Engelholm

-

Lindesberg

Kalomoiris Dimitris
Magnusson Johan

2020-10-04 - 16:00

-

Engelholm

Lindesberg



V41, 5-11 okt

2020-10-10 - 14:00

Örnahallen

2020-10-10 - 14:00

2020-10-10 - 14:00

Hylte Halmstad

-

Örebro

Kalfic Bernard
Latific Sefik

2020-10-10 - 14:00

-

Hylte Halmstad

Örebro

2020-10-10 - 14:00

IKSU Sport-Helsingfors

2020-10-10 - 14:00

2020-10-10 - 14:00

IKSU

-

Linköpings VC

Persson Helena
Vukovic Davor

2020-10-10 - 14:00

-

IKSU

Linköpings VC

2020-10-10 - 15:00

Lindesberg Arena

2020-10-10 - 15:00

2020-10-10 - 15:00

Lindesberg

-

Värnamo

Issa Adnan
Sanz Malin

2020-10-10 - 15:00

-

Lindesberg

Värnamo

2020-10-10 - 17:30

Idrottshallen

2020-10-10 - 17:30

2020-10-10 - 17:30

Lund

-

Gislaved

Wallin Caroline
Kalomoiris Dimitris

2020-10-10 - 17:30

-

Lund

Gislaved

2020-10-11 - 16:00

Kungsgårdshallen

2020-10-11 - 16:00

2020-10-11 - 16:00

Engelholm

-

RIG Falköping

Edholm Markus
Magnusson Johan

2020-10-11 - 16:00

-

Engelholm

RIG Falköping



V42, 12-18 okt

2020-10-17 - 14:00

IKSU Sport-Helsingfors

2020-10-17 - 14:00

2020-10-17 - 14:00

IKSU

-

Lund

Hussain Shahid
Vukovic Davor

2020-10-17 - 14:00

-

IKSU

Lund

2020-10-17 - 14:30

Arena Satelliten

2020-10-17 - 14:30

2020-10-17 - 14:30

Sollentuna

-

Hylte Halmstad

Larsson Kathrin
Persson Helena

2020-10-17 - 14:30

-

Sollentuna

Hylte Halmstad

2020-10-17 - 14:30

Värnamo Sporthall

2020-10-17 - 14:30

2020-10-17 - 14:30

Värnamo

-

Gislaved

Björklund Håkan
Latific Sefik

2020-10-17 - 14:30

-

Värnamo

Gislaved

2020-10-17 - 15:00

Idrottshuset

2020-10-17 - 15:00

2020-10-17 - 15:00

Örebro

-

Engelholm

Byhlin Malin
Green Mikaela

2020-10-17 - 15:00

-

Örebro

Engelholm

2020-10-17 - 16:00

Linköpings Sporthall

2020-10-17 - 16:00

2020-10-17 - 16:00

Linköpings VC

-

RIG Falköping

Kharazmi Kazem
Ghotbi Peyman

2020-10-17 - 16:00

-

Linköpings VC

RIG Falköping

2020-10-18 - 14:30

Arena Satelliten

2020-10-18 - 14:30

2020-10-18 - 14:30

Sollentuna

-

IKSU

Tahajjod Hamid
Hagström Magnus

2020-10-18 - 14:30

-

Sollentuna

IKSU

2020-10-18 - 17:00

Frejahallen A

2020-10-18 - 17:00

2020-10-18 - 17:00

RIG Falköping

-

Hylte Halmstad

Kalfic Bernard
Ghotbi Peyman

2020-10-18 - 17:00

-

RIG Falköping

Hylte Halmstad

2020-11-03 - 19:00

2020-11-03 - 19:00

2020-11-03 - 19:00

Örebro

-

Lindesberg


2020-11-03 - 19:00

-

Örebro

Lindesberg



V42, 12-18 okt-

2020-10-21 - 19:00

Gisle Sportcenter

2020-10-21 - 19:00

2020-10-21 - 19:00

Gislaved

-

Engelholm

Ghotbi Peyman
Bernström Stefan

2020-10-21 - 19:00

-

Gislaved

Engelholm

2020-10-24 - 12:00

Idrottshallen

2020-10-24 - 12:00

2020-10-24 - 12:00

Lund

-

Sollentuna

Bernström Stefan
Edholm Markus

2020-10-24 - 12:00

-

Lund

Sollentuna

2020-10-24 - 14:00

Gisle Sportcenter

2020-10-24 - 14:00

2020-10-24 - 14:00

Gislaved

-

RIG Falköping

Latific Sefik
Kharazmi Kazem

2020-10-24 - 14:00

-

Gislaved

RIG Falköping

2020-10-25 - 14:00

Halmstad Arena

2020-10-25 - 14:00

2020-10-25 - 14:00

Hylte Halmstad

-

Värnamo

Björklund Håkan
Magnusson Johan

2020-10-25 - 14:00

-

Hylte Halmstad

Värnamo

2020-10-25 - 14:30

Lindesberg Arena

2020-10-25 - 14:30

2020-10-25 - 14:30

Lindesberg

-

IKSU

Green Mikaela
Byhlin Malin

2020-10-25 - 14:30

-

Lindesberg

IKSU

2020-10-25 - 16:00

Kungsgårdshallen

2020-10-25 - 16:00

2020-10-25 - 16:00

Engelholm

-

Linköpings VC

Kalomoiris Dimitris
Kalfic Bernard

2020-10-25 - 16:00

-

Engelholm

Linköpings VC



V43, 19-25 okt

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

Örebro

-

Gislaved


2020-11-07 - 15:00

-

Örebro

Gislaved

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

Värnamo

-

Engelholm


2020-11-07 - 15:00

-

Värnamo

Engelholm

2020-11-07 - 16:30

2020-11-07 - 16:30

2020-11-07 - 16:30

RIG Falköping

-

Lindesberg


2020-11-07 - 16:30

-

RIG Falköping

Lindesberg

2020-11-07 - 17:00

2020-11-07 - 17:00

2020-11-07 - 17:00

Sollentuna

-

Linköpings VC


2020-11-07 - 17:00

-

Sollentuna

Linköpings VC

2020-11-07 - 17:30

2020-11-07 - 17:30

2020-11-07 - 17:30

Lund

-

Hylte Halmstad


2020-11-07 - 17:30

-

Lund

Hylte Halmstad



7 Round

2020-11-13 - 19:00

2020-11-13 - 19:00

2020-11-13 - 19:00

Linköpings VC

-

Örebro


2020-11-13 - 19:00

-

Linköpings VC

Örebro

2020-11-14 - 14:00

2020-11-14 - 14:00

2020-11-14 - 14:00

Hylte Halmstad

-

Gislaved


2020-11-14 - 14:00

-

Hylte Halmstad

Gislaved

2020-11-14 - 15:00

2020-11-14 - 15:00

2020-11-14 - 15:00

Värnamo

-

Sollentuna


2020-11-14 - 15:00

-

Värnamo

Sollentuna

2020-11-14 - 15:00

2020-11-14 - 15:00

2020-11-14 - 15:00

Lund

-

Lindesberg


2020-11-14 - 15:00

-

Lund

Lindesberg

2020-11-15 - 16:00

2020-11-15 - 16:00

2020-11-15 - 16:00

Engelholm

-

IKSU


2020-11-15 - 16:00

-

Engelholm

IKSU



8 Round

2020-11-21 - 14:00

2020-11-21 - 14:00

2020-11-21 - 14:00

Gislaved

-

Lindesberg


2020-11-21 - 14:00

-

Gislaved

Lindesberg

2020-11-21 - 14:00

IKSU Sport-Helsingfors

2020-11-21 - 14:00

2020-11-21 - 14:00

IKSU

-

Hylte Halmstad

Vukovic Davor
Westberg Sune

2020-11-21 - 14:00

-

IKSU

Hylte Halmstad

2020-11-21 - 14:30

2020-11-21 - 14:30

2020-11-21 - 14:30

Sollentuna

-

RIG Falköping


2020-11-21 - 14:30

-

Sollentuna

RIG Falköping

2020-11-21 - 15:00

2020-11-21 - 15:00

2020-11-21 - 15:00

Örebro

-

Värnamo


2020-11-21 - 15:00

-

Örebro

Värnamo

2020-11-21 - 15:00

2020-11-21 - 15:00

2020-11-21 - 15:00

Lund

-

Linköpings VC


2020-11-21 - 15:00

-

Lund

Linköpings VC



9 Round

2020-11-28 - 14:00

IKSU Sport-Helsingfors

2020-11-28 - 14:00

2020-11-28 - 14:00

IKSU

-

Gislaved

Westberg Sune

2020-11-28 - 14:00

-

IKSU

Gislaved

2020-11-28 - 14:30

2020-11-28 - 14:30

2020-11-28 - 14:30

RIG Falköping

-

Örebro


2020-11-28 - 14:30

-

RIG Falköping

Örebro

2020-11-28 - 15:00

2020-11-28 - 15:00

2020-11-28 - 15:00

Lindesberg

-

Sollentuna


2020-11-28 - 15:00

-

Lindesberg

Sollentuna

2020-11-28 - 16:00

2020-11-28 - 16:00

2020-11-28 - 16:00

Linköpings VC