Elitserien Herrar 2020/21

Elitserien Herrar

select
Elitserien Herrar Elitserien Herrar Matches

V39, 21-27 sep

2020-09-26 - 17:00

Arena Satelliten

2020-09-26 - 17:00

2020-09-26 - 17:00

Sollentuna

-

Floby

Hussain Shahid
Stenbock Martin

2020-09-26 - 17:00

-

Sollentuna

Floby

2020-09-26 - 17:30

Idrottshallen

2020-09-26 - 17:30

2020-09-26 - 17:30

Lund

-

Habo

Bernström Stefan
Edholm Markus

2020-09-26 - 17:30

-

Lund

Habo

2020-09-27 - 16:00

Täljehallen

2020-09-27 - 16:00

2020-09-27 - 16:00

Södertelge

-

Falkenberg

Issa Adnan
Larsson Kathrin

2020-09-27 - 16:00

-

Södertelge

Falkenberg

2020-09-27 - 16:00

Fyrishov

2020-09-27 - 16:00

2020-09-27 - 16:00

Uppsala

-

Vingåker

Tahajjod Hamid
Göktan Damla

2020-09-27 - 16:00

-

Uppsala

Vingåker

2020-09-27 - 16:00

Örkelljunga Forum

2020-09-27 - 16:00

2020-09-27 - 16:00

Örkelljunga

-

RIG Falköping

Bernström Stefan
Kalfic Bernard

2020-09-27 - 16:00

-

Örkelljunga

RIG Falköping



V40, 28 sep-4 okt

2020-10-03 - 14:00

Sporthallen

2020-10-03 - 14:00

2020-10-03 - 14:00

Vingåker

-

Sollentuna

Hagström Magnus
Persson Helena

2020-10-03 - 14:00

-

Vingåker

Sollentuna

2020-10-03 - 15:00

Floby Sporthall

2020-10-03 - 15:00

2020-10-03 - 15:00

Floby

-

Lund

Salin Jonahtan
Davidsson Frank

2020-10-03 - 15:00

-

Floby

Lund

2020-10-03 - 17:00

Frejahallen A

2020-10-03 - 17:00

2020-10-03 - 17:00

RIG Falköping

-

Uppsala

Kharazmi Kazem
Almén Pär

2020-10-03 - 17:00

-

RIG Falköping

Uppsala

2020-10-04 - 16:00

Habo Sporthall

2020-10-04 - 16:00

2020-10-04 - 16:00

Habo

-

Hylte Halmstad

Latific Sefik
Kharazmi Kazem

2020-10-04 - 16:00

-

Habo

Hylte Halmstad

2020-10-04 - 17:00

Falkhallen

2020-10-04 - 17:00

2020-10-04 - 17:00

Falkenberg

-

Örkelljunga

Bernström Stefan
Salin Jonahtan

2020-10-04 - 17:00

-

Falkenberg

Örkelljunga



3 Round

2020-10-10 - 15:00

Idrottshallen

2020-10-10 - 15:00

2020-10-10 - 15:00

Lund

-

Vingåker

Kalomoiris Dimitris
Wallin Caroline

2020-10-10 - 15:00

-

Lund

Vingåker

2020-10-10 - 16:00

Fyrishov

2020-10-10 - 16:00

2020-10-10 - 16:00

Uppsala

-

Floby

Larsson Kathrin
Hussain Shahid

2020-10-10 - 16:00

-

Uppsala

Floby

2020-10-10 - 16:00

Habo Sporthall

2020-10-10 - 16:00

2020-10-10 - 16:00

Habo

-

Sollentuna

Ghotbi Peyman
Salin Jonahtan

2020-10-10 - 16:00

-

Habo

Sollentuna

2020-10-10 - 16:30

Örnahallen

2020-10-10 - 16:30

2020-10-10 - 16:30

Hylte Halmstad

-

Södertelge

Latific Sefik
Björklund Håkan

2020-10-10 - 16:30

-

Hylte Halmstad

Södertelge

2020-10-11 - 17:00

Falkhallen

2020-10-11 - 17:00

2020-10-11 - 17:00

Falkenberg

-

RIG Falköping

Bernström Stefan
Davidsson Frank

2020-10-11 - 17:00

-

Falkenberg

RIG Falköping



4 Round

2020-10-17 - 14:00

Sporthallen

2020-10-17 - 14:00

2020-10-17 - 14:00

Vingåker

-

Falkenberg

Stenbock Martin
Almén Pär

2020-10-17 - 14:00

-

Vingåker

Falkenberg

2020-10-17 - 15:00

Floby Sporthall

2020-10-17 - 15:00

2020-10-17 - 15:00

Floby

-

Habo

Salin Jonahtan
Davidsson Frank

2020-10-17 - 15:00

-

Floby

Habo

2020-10-17 - 16:00

Täljehallen

2020-10-17 - 16:00

2020-10-17 - 16:00

Södertelge

-

Örkelljunga

Hagström Magnus
Sanz Malin

2020-10-17 - 16:00

-

Södertelge

Örkelljunga

2020-10-17 - 17:00

Arena Satelliten

2020-10-17 - 17:00

2020-10-17 - 17:00

Sollentuna

-

Hylte Halmstad

Persson Helena
Larsson Kathrin

2020-10-17 - 17:00

-

Sollentuna

Hylte Halmstad

2020-10-17 - 17:15

Fyrishov

2020-10-17 - 17:15

2020-10-17 - 17:15

Uppsala

-

Lund

Tahajjod Hamid
Prnjavorac Senad

2020-10-17 - 17:15

-

Uppsala

Lund

2020-10-18 - 14:00

Sporthallen

2020-10-18 - 14:00

2020-10-18 - 14:00

Vingåker

-

Södertelge

Stenbock Martin
Göktan Damla

2020-10-18 - 14:00

-

Vingåker

Södertelge

2020-10-18 - 14:30

Frejahallen A

2020-10-18 - 14:30

2020-10-18 - 14:30

RIG Falköping

-

Hylte Halmstad

Ghotbi Peyman
Kalfic Bernard

2020-10-18 - 14:30

-

RIG Falköping

Hylte Halmstad

2020-10-18 - 15:00

Floby Sporthall

2020-10-18 - 15:00

2020-10-18 - 15:00

Floby

-

Örkelljunga

Salin Jonahtan
Davidsson Frank

2020-10-18 - 15:00

-

Floby

Örkelljunga

2020-10-18 - 17:00

Arena Satelliten

2020-10-18 - 17:00

2020-10-18 - 17:00

Sollentuna

-

Uppsala

Hagström Magnus
Tahajjod Hamid

2020-10-18 - 17:00

-

Sollentuna

Uppsala



5 Round

2020-10-24 - 14:30

Idrottshallen

2020-10-24 - 14:30

2020-10-24 - 14:30

Lund

-

Sollentuna

Edholm Markus
Bernström Stefan

2020-10-24 - 14:30

-

Lund

Sollentuna

2020-10-24 - 15:00

Falkhallen

2020-10-24 - 15:00

2020-10-24 - 15:00

Falkenberg

-

Uppsala

Magnusson Johan
Salin Jonahtan

2020-10-24 - 15:00

-

Falkenberg

Uppsala

2020-10-25 - 16:00

Täljehallen

2020-10-25 - 16:00

2020-10-25 - 16:00

Södertelge

-

Floby

Tahajjod Hamid
Issa Adnan

2020-10-25 - 16:00

-

Södertelge

Floby

2020-10-25 - 16:00

Örkelljunga Forum

2020-10-25 - 16:00

2020-10-25 - 16:00

Örkelljunga

-

Uppsala

Edholm Markus
Ghotbi Peyman

2020-10-25 - 16:00

-

Örkelljunga

Uppsala

2020-10-25 - 16:30

Halmstad Arena

2020-10-25 - 16:30

2020-10-25 - 16:30

Hylte Halmstad

-

Vingåker

Magnusson Johan
Björklund Håkan

2020-10-25 - 16:30

-

Hylte Halmstad

Vingåker



6 Round

2020-11-05 - 19:00

2020-11-05 - 19:00

2020-11-05 - 19:00

Habo

-

RIG Falköping


2020-11-05 - 19:00

-

Habo

RIG Falköping

2020-11-07 - 14:00

2020-11-07 - 14:00

2020-11-07 - 14:00

Vingåker

-

Örkelljunga


2020-11-07 - 14:00

-

Vingåker

Örkelljunga

2020-11-07 - 14:00

2020-11-07 - 14:00

2020-11-07 - 14:00

RIG Falköping

-

Södertelge


2020-11-07 - 14:00

-

RIG Falköping

Södertelge

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

Lund

-

Falkenberg


2020-11-07 - 15:00

-

Lund

Falkenberg

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

2020-11-07 - 15:00

Floby

-

Hylte Halmstad


2020-11-07 - 15:00

-

Floby

Hylte Halmstad

2020-11-07 - 16:00

2020-11-07 - 16:00

2020-11-07 - 16:00

Uppsala

-

Habo


2020-11-07 - 16:00

-

Uppsala

Habo



7 Round

2020-11-14 - 16:30

2020-11-14 - 16:30

2020-11-14 - 16:30

Hylte Halmstad

-

Lund


2020-11-14 - 16:30

-

Hylte Halmstad

Lund

2020-11-15 - 15:30

2020-11-15 - 15:30

2020-11-15 - 15:30

RIG Falköping

-

Floby


2020-11-15 - 15:30

-

RIG Falköping

Floby

2020-11-15 - 16:00

2020-11-15 - 16:00

2020-11-15 - 16:00

Södertelge

-

Habo


2020-11-15 - 16:00

-

Södertelge

Habo

2020-11-15 - 16:00

2020-11-15 - 16:00

2020-11-15 - 16:00

Örkelljunga

-

Sollentuna


2020-11-15 - 16:00

-

Örkelljunga

Sollentuna



8 Round

2020-11-21 - 14:00

2020-11-21 - 14:00

2020-11-21 - 14:00

Vingåker

-

RIG Falköping


2020-11-21 - 14:00

-

Vingåker

RIG Falköping

2020-11-21 - 15:00

2020-11-21 - 15:00

2020-11-21 - 15:00

Floby

-

Falkenberg


2020-11-21 - 15:00

-

Floby

Falkenberg

2020-11-21 - 16:00

2020-11-21 - 16:00

2020-11-21 - 16:00

Uppsala

-

Hylte Halmstad


2020-11-21 - 16:00

-

Uppsala

Hylte Halmstad

2020-11-21 - 17:00

2020-11-21 - 17:00

2020-11-21 - 17:00

Sollentuna

-

Södertelge


2020-11-21 - 17:00

-

Sollentuna

Södertelge

2020-11-21 - 17:30

2020-11-21 - 17:30

2020-11-21 - 17:30

Lund

-

Örkelljunga


2020-11-21 - 17:30

-

Lund

Örkelljunga

2020-11-22 - 16:00

2020-11-22 - 16:00

2020-11-22 - 16:00

Habo

-

Falkenberg


2020-11-22 - 16:00

-

Habo

Falkenberg



9 Round

2020-11-26 - 19:00

2020-11-26 - 19:00

2020-11-26 - 19:00

Örkelljunga

-

Hylte Halmstad


2020-11-26 - 19:00

-

Örkelljunga

Hylte Halmstad

2020-11-28 - 14:00

2020-11-28 - 14:00

2020-11-28 - 14:00

Vingåker

-

Habo


2020-11-28 - 14:00

-

Vingåker

Habo

2020-11-28 - 16:30

2020-11-28 - 16:30

2020-11-28 - 16:30