U23-SM 2019 Herrar

U23-SM 2019 Herrar

select
Gruppspel A Gruppspel A Matches

Grupp A

2019-11-02 - 09:00

Bollhuset A

2019-11-02 - 09:00

2019-11-02 - 09:00

Floby

1 - 2

Lidingö

Suld

2019-11-02 - 09:00

1 - 2

Floby

Lidingö

2019-11-02 - 13:30

Idrottshallen Lund

2019-11-02 - 13:30

2019-11-02 - 13:30

Lidingö

0 - 2

Falkenberg

Floby

2019-11-02 - 13:30

0 - 2

Lidingö

Falkenberg

2019-11-02 - 14:45

Idrottshallen Lund

2019-11-02 - 14:45

2019-11-02 - 14:45

Falkenberg

2 - 0

Floby

Lidingö

2019-11-02 - 14:45

2 - 0

Falkenberg

Floby

Gruppspel B Gruppspel B Matches

Grupp B

2019-11-02 - 10:15

Bollhuset A

2019-11-02 - 10:15

2019-11-02 - 10:15

Södertelge

2 - 1

Karlstad

Sollentuna

2019-11-02 - 10:15

2 - 1

Södertelge

Karlstad

2019-11-02 - 13:30

Bollhuset A

2019-11-02 - 13:30

2019-11-02 - 13:30

Karlstad

0 - 2

Sollentuna

Södertelge

2019-11-02 - 13:30

0 - 2

Karlstad

Sollentuna

2019-11-02 - 16:00

Idrottshallen Lund

2019-11-02 - 16:00

2019-11-02 - 16:00

Sollentuna

1 - 2

Södertelge

Karlstad

2019-11-02 - 16:00

1 - 2

Sollentuna

Södertelge

Gruppspel C Gruppspel C Matches

Grupp C

2019-11-02 - 11:30

Bollhuset A

2019-11-02 - 11:30

2019-11-02 - 11:30

Lund

2 - 0

Suld

Habo

2019-11-02 - 11:30

2 - 0

Lund

Suld

2019-11-02 - 13:30

Bollhuset B

2019-11-02 - 13:30

2019-11-02 - 13:30

Suld

0 - 2

Habo

Lund

2019-11-02 - 13:30

0 - 2

Suld

Habo

2019-11-02 - 16:00

Bollhuset A

2019-11-02 - 16:00

2019-11-02 - 16:00

Habo

2 - 1

Lund

Falkenberg

2019-11-02 - 16:00

2 - 1

Habo

Lund

Slutspel plac 1-6 Slutspel plac 1-6 Matches

Kvartsfinaler

2019-11-02 - 18:30

Bollhuset A

2019-11-02 - 18:30

2019-11-02 - 18:30

Habo

2 - 0

Lidingö

Södertelge

2019-11-02 - 18:30

2 - 0

Habo

Lidingö

2019-11-02 - 18:30

Idrottshallen Lund

2019-11-02 - 18:30

2019-11-02 - 18:30

Sollentuna

1 - 2

Lund

Falkenberg

2019-11-02 - 18:30

1 - 2

Sollentuna

Lund



Semifinal

2019-11-03 - 09:00

Bollhuset A

2019-11-03 - 09:00

2019-11-03 - 09:00

Falkenberg

2 - 0

Lund


2019-11-03 - 09:00

2 - 0

Falkenberg

Lund

2019-11-03 - 10:15

Bollhuset A

2019-11-03 - 10:15

2019-11-03 - 10:15

Södertelge

0 - 2

Habo


2019-11-03 - 10:15

0 - 2

Södertelge

Habo



Plac 5-6

2019-11-03 - 12:45

Bollhuset A

2019-11-03 - 12:45

2019-11-03 - 12:45

Sollentuna

2 - 1

Lidingö

Suld

2019-11-03 - 12:45

2 - 1

Sollentuna

Lidingö



Plac 3-4

2019-11-03 - 12:45

Idrottshallen Lund

2019-11-03 - 12:45

2019-11-03 - 12:45

Lund

2 - 1

Södertelge


2019-11-03 - 12:45

2 - 1

Lund

Södertelge



Final

2019-11-03 - 14:00

Idrottshallen Lund

2019-11-03 - 14:00

2019-11-03 - 14:00

Falkenberg

2 - 0

Habo


2019-11-03 - 14:00

2 - 0

Falkenberg

Habo

Slutspel plac 7-9 Slutspel plac 7-9 Matches

Plac 7-9

2019-11-03 - 09:00

Bollhuset B

2019-11-03 - 09:00

2019-11-03 - 09:00

Floby

2 - 0

Karlstad

Suld

2019-11-03 - 09:00

2 - 0

Floby

Karlstad

2019-11-03 - 11:30

Bollhuset A

2019-11-03 - 11:30

2019-11-03 - 11:30

Karlstad

2 - 1

Suld

Floby

2019-11-03 - 11:30

2 - 1

Karlstad

Suld

2019-11-03 - 14:00

Bollhuset A

2019-11-03 - 14:00

2019-11-03 - 14:00

Suld

0 - 2

Floby

Karlstad

2019-11-03 - 14:00

0 - 2

Suld

Floby