Junior-SM 2020/21 Herrar

Junior-SM 2020/21 Herrar

select
Grupp A Grupp A Matches

Grupp A

2020-09-12 - 10:45

Tälje 1

2020-09-12 - 10:45

2020-09-12 - 10:45

Engelholm

2 - 1

Suld

Habo

2020-09-12 - 10:45

2 - 1

Engelholm

Suld

2020-09-12 - 13:15

Tälje 1

2020-09-12 - 13:15

2020-09-12 - 13:15

Suld

0 - 2

Habo Wolley

Engelholm

2020-09-12 - 13:15

0 - 2

Suld

Habo Wolley

2020-09-12 - 15:45

Tälje 1

2020-09-12 - 15:45

2020-09-12 - 15:45

Habo Wolley

2 - 0

Engelholm

Suld

2020-09-12 - 15:45

2 - 0

Habo Wolley

Engelholm

Grupp B Grupp B Matches

Grupp B

2020-09-12 - 10:45

Tälje 2

2020-09-12 - 10:45

2020-09-12 - 10:45

Ystad

2 - 0

Lidingö

Sollentuna

2020-09-12 - 10:45

2 - 0

Ystad

Lidingö

2020-09-12 - 13:15

Tälje 2

2020-09-12 - 13:15

2020-09-12 - 13:15

Lidingö

0 - 2

Sollentuna

Ystad

2020-09-12 - 13:15

0 - 2

Lidingö

Sollentuna

2020-09-12 - 15:45

Tälje 2

2020-09-12 - 15:45

2020-09-12 - 15:45

Sollentuna

2 - 0

Ystad

Lidingö

2020-09-12 - 15:45

2 - 0

Sollentuna

Ystad

Grupp C Grupp C Matches

Grupp C

2020-09-12 - 10:45

Rosenborg

2020-09-12 - 10:45

2020-09-12 - 10:45

Ymer/Vingåker

2 - 0

Team Valla

Lund

2020-09-12 - 10:45

2 - 0

Ymer/Vingåker

Team Valla

2020-09-12 - 13:15

Rosenborg

2020-09-12 - 13:15

2020-09-12 - 13:15

Team Valla

0 - 2

Lund

Ymer/Vingåker

2020-09-12 - 13:15

0 - 2

Team Valla

Lund

2020-09-12 - 15:45

Rosenborg

2020-09-12 - 15:45

2020-09-12 - 15:45

Lund

0 - 2

Ymer/Vingåker

Team Valla

2020-09-12 - 15:45

0 - 2

Lund

Ymer/Vingåker

Grupp D Grupp D Matches

Grupp D

2020-09-12 - 10:45

Gymnasiet

2020-09-12 - 10:45

2020-09-12 - 10:45

Södertelge

2 - 0

Uppsala

Stöcke

2020-09-12 - 10:45

2 - 0

Södertelge

Uppsala

2020-09-12 - 13:15

Gymnasiet

2020-09-12 - 13:15

2020-09-12 - 13:15

Uppsala

0 - 2

Stöcke

Södertelge

2020-09-12 - 13:15

0 - 2

Uppsala

Stöcke

2020-09-12 - 15:45

Gymnasiet

2020-09-12 - 15:45

2020-09-12 - 15:45

Stöcke

0 - 2

Södertelge

Uppsala

2020-09-12 - 15:45

0 - 2

Stöcke

Södertelge

Slutspel Plac 1-12 Slutspel Plac 1-12 Matches

Åttondelsfinaler

2020-09-12 - 18:15

Tälje 1

2020-09-12 - 18:15

2020-09-12 - 18:15

Stöcke

2 - 0

Suld

Sollentuna

2020-09-12 - 18:15

2 - 0

Stöcke

Suld

2020-09-12 - 18:15

Gymnasiet

2020-09-12 - 18:15

2020-09-12 - 18:15

Engelholm

2 - 0

Uppsala

Ymer/Vingåker

2020-09-12 - 18:15

2 - 0

Engelholm

Uppsala

2020-09-12 - 18:15

Rosenborg

2020-09-12 - 18:15

2020-09-12 - 18:15

Ystad

2 - 0

Team Valla

Habo

2020-09-12 - 18:15

2 - 0

Ystad

Team Valla

2020-09-12 - 18:15

Tälje 2

2020-09-12 - 18:15

2020-09-12 - 18:15

Lund

2 - 0

Lidingö

Södertelge

2020-09-12 - 18:15

2 - 0

Lund

Lidingö



Kvartsfinaler

2020-09-12 - 20:45

Tälje 1

2020-09-12 - 20:45

2020-09-12 - 20:45

Habo Wolley

2 - 0

Ystad

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-12 - 20:45

2 - 0

Habo Wolley

Ystad

2020-09-12 - 20:45

Gymnasiet

2020-09-12 - 20:45

2020-09-12 - 20:45

Södertelge

2 - 1

Lund

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-12 - 20:45

2 - 1

Södertelge

Lund

2020-09-12 - 20:45

Rosenborg

2020-09-12 - 20:45

2020-09-12 - 20:45

Ymer/Vingåker

1 - 2

Stöcke

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-12 - 20:45

1 - 2

Ymer/Vingåker

Stöcke

2020-09-12 - 20:45

Tälje 2

2020-09-12 - 20:45

2020-09-12 - 20:45

Sollentuna

2 - 0

Engelholm

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-12 - 20:45

2 - 0

Sollentuna

Engelholm



Plac 9-12

2020-09-13 - 09:30

Rosenborg

2020-09-13 - 09:30

2020-09-13 - 09:30

Team Valla

1 - 2

Suld

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 09:30

1 - 2

Team Valla

Suld

2020-09-13 - 09:30

Gymnasiet

2020-09-13 - 09:30

2020-09-13 - 09:30

Lidingö

2 - 0

Uppsala

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 09:30

2 - 0

Lidingö

Uppsala



Plac 5-8

2020-09-13 - 10:45

Rosenborg

2020-09-13 - 10:45

2020-09-13 - 10:45

Ystad

1 - 2

Ymer/Vingåker

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 10:45

1 - 2

Ystad

Ymer/Vingåker

2020-09-13 - 10:45

Gymnasiet

2020-09-13 - 10:45

2020-09-13 - 10:45

Lund

2 - 0

Engelholm

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 10:45

2 - 0

Lund

Engelholm



Semifinaler

2020-09-13 - 11:30

Tälje 1

2020-09-13 - 11:30

2020-09-13 - 11:30

Habo Wolley

2 - 0

Södertelge

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 11:30

2 - 0

Habo Wolley

Södertelge

2020-09-13 - 11:30

Tälje 2

2020-09-13 - 11:30

2020-09-13 - 11:30

Stöcke

0 - 2

Sollentuna

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 11:30

0 - 2

Stöcke

Sollentuna



Plac 11-12

2020-09-13 - 12:00

Rosenborg

2020-09-13 - 12:00

2020-09-13 - 12:00

Team Valla

2 - 0

Uppsala

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 12:00

2 - 0

Team Valla

Uppsala



Plac 9-10

2020-09-13 - 13:15

Rosenborg

2020-09-13 - 13:15

2020-09-13 - 13:15

Suld

0 - 2

Lidingö

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 13:15

0 - 2

Suld

Lidingö



Plac 7-8

2020-09-13 - 14:30

Rosenborg

2020-09-13 - 14:30

2020-09-13 - 14:30

Ystad

2 - 1

Engelholm

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 14:30

2 - 1

Ystad

Engelholm



Plac 5-6

2020-09-13 - 12:45

Tälje 2

2020-09-13 - 12:45

2020-09-13 - 12:45

Ymer/Vingåker

0 - 2

Lund

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 12:45

0 - 2

Ymer/Vingåker

Lund



Plac 3-4

2020-09-13 - 14:00

Tälje 2

2020-09-13 - 14:00

2020-09-13 - 14:00

Södertelge

1 - 2

Stöcke

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 14:00

1 - 2

Södertelge

Stöcke



Final

2020-09-13 - 15:30

Tälje 2

2020-09-13 - 15:30

2020-09-13 - 15:30

Habo Wolley

1 - 3

Sollentuna

Förlorare tidigare match på banan

2020-09-13 - 15:30

1 - 3

Habo Wolley

Sollentuna